Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A távkapcsolat működhet, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkapcsolat működhet, ha a felek másik országban élnek?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várom, akik maguk is abban élnek, illetve még tanulnak.

2015. márc. 22. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, de azt igen, hogy például amikor véget ért az egyetem, az sok hosszú éve tartó kapcsolatnak véget vetett, miután más városba költöztek munka miatt.
2015. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Chone ***** válasza:
32%
Személyesen velem nem történt ilyen, bár mi is csak hétvégente tudunk találkozni, mert nekem egyetem, neki munka van hétköznap. De a szobatársam már átélte ezt. Ő Magyarországon tanult, a barátnője Prágában fél évig dolgozott. 3x is megcsalta a szobatársamat, szűrd le ebből, hogy mennyire jó egy távkapcsolat.
2015. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én már nem tanulok,de szerintem attól is függ hogy két milyen országban életek. szomszédos vagy távolabbi?.. illetve a pénz mennyiségétől,hogy meg tudjátok-e engedni az utazást.. nálunk a Magyarország-Románia felállás működik de ezek szomszédos országok és "csak" 300 km van köztünk szóval nem olyan bonyolult ügy
2015. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Pesten tanulok, a barátom Brüsszelben dolgozik. Nincs közel, nincs sok pénzünk, de megoldjuk, már majdnem egy éve így van. 2-3 hetente találkozunk, és senki nem csal meg senkit.
2015. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! úgy van, hogy én itthon lakok Magyarországon, a fiú pedig Észak-Olaszországban.
2015. márc. 22. 16:27
 6/11 pantha rhei ***** válasza:
86%

Személyes tapasztalataim vannak, mivel én is ebben élek. Ez egy életforma, mely kellő komolyságot igényel. Nem lehet és nincs is értelme olyan valakivel belekezdeni egy ilyenbe, akivel nem komolyan és hosszútávra tervezel. Nagyon sok lemondással, áldozattal (anyagi is) és egyedülléttel jár, de ha igaz a szerelem és van közös jövőkép, akkor minden percét megéri.


Az én párom brazil, mi Rio de Janeiro és Budapest között ingázunk, de hamarosan végleg ideköltözik. Most végzünk az egyetemmel, mindketten dolgozunk már és jelenleg az esküvőre készülünk.

2015. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a távolságon van a hangsúly, hanem a szerelmem.
2015. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
1 éve várok a páromra, aki katona, külföldi egyébként. Szöul és Budapest a távolság, 1 év múlva tud visszajönni hozzám, eddig egyszer tudtunk találkozni. Nehéz, de megoldjuk, mert szeretem, és ő is engem.
2015. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szia, szeretném veled felvenni a kapcsolatot, hiszem úgy látom még elég friss az egész, és velem is ugyanez a helyzet, mi is tanulunk, csak a párom Németországban él

(bocsi az offért) de egy csomó minden érdekel, pl. ő ott született, vagy "csak" kiköltözött, és már vannak közös emlékeitek vagy így ismertétek meg egymást, nem okoz-e gondot a közös anyanyelv hiánya stb :D

2015. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jó tapasztalatom vele, de kapcsolata válogatja. Ha mindkét fél tudja tartani saját magát, hogy ne lépjen félre, akkor magával a kapcsolat meglétével kapcsolatban szerintem jó esélyek vannak. Az én barátnőm Brazíliában, Sao Paulo környékén lakott. Nem működött számunkra, mert mindig volt aki féltékenykedett a másikra, ha az épp el mert menni szórakozni az ellenkező nemmel. Mi emiatt paranoiássá váltunk, és a végén már inkább hagytuk a fenébe az egészet. De ezek is csak mi voltunk, szóval a személyiségen, és a bizalmon múlik nagyrészt a dolog. Egy kihívás, de azt mondom, hogy ha ilyen adatik az életben, akkor hajrá, mert egy működőképes távkapcsolat szerintem igen nagy tanulságokat képes nyújtani,és próbára tesz, valamint odaadásra nevel.
2022. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!