Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, csak annak mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csak annak mondjátok, hogy" szeretlek" akit valóban szerettek?

Figyelt kérdés
Vagy kamubol is?
2016. jan. 2. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annak mondom akit valóban szeretek.
2016. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy. Ha egy lány már harmincadszor kérdezte hogy szeretsz? Annak is azt mondtam hogy persze, szeretlek.
2016. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább mondom, hogy szeretem és nyugodjon meg, mint azon hisztizzen, hogy mit csinálhat rosszul, hogy még nem szerettem bele. Szóval mondat már kamuból is, igen
2016. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem. egy barátnőmnek legutobb azért mondta egy 30 éves pasi, hogy megfektesse párszor.
2016. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2016. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mondta úgy nekem srác, hogy rá egy hétre visszavonta, hogy ő ezt nem úgy értette. Szóval nem csak annak mondják sajnos, de ez egyénfüggő is természetesen.
2016. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában igen, ez a tapasztalatom, de volt már, hogy egyik részegen írta nekem, hogy szeret (nem, nem ment félre az üzenet), közben meg barátnője volt, akivel azóta már házasok, gyerekei vannak.
2016. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már párszor csak azért, hogy megfektessen a pasas. Vagy azért, hogy ne tűnjön fel, hogy megcsal. Vagy azért, hogy ne vegyem észre, már nem igaz.


Mondani sok mindent lehet. Hallottam már az "örökké együtt leszünk, te leszel a gyerekeim anyja" szöveget több férfitól is, akik nem sokkal ezek a képzelgések után szakítottak is velem.


Ezek csak szavak. Az számít, mit csinál. Van, aki csak ritkán mondja ki, de látod rajta enélkül is. És vannak olyanok is, akik kb úgy kezelik, mint egy megszólítást, semmi mögöttes tartalma nincs.

2016. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És van, aki gyakran mondja és igaz. A szavak nem csak szavak, ha van mögöttük tartalom.
2016. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. A sarki zöldséges Marinak is mondom mindig...:D
2016. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!