Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ha egy 3 éves...

Szerintetek ha egy 3 éves gyerek azt mondja hogy nagyon szeretlek anyukám akkor azt valóban tudja hogy mit jelent? Örülhetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 22:37
 1/7 anonim válasza:
100%
persze, hiszen szeret téged
2012. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit jelenthetne? Szerintem biztos, hogy tudja, hogy mit jelent.
2012. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 2 éves, három hónapos, a nyakamba csimpaszkodik, magához szorít, és azt mondja "úgy szeretlek!" Imádnivaló :)
2012. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pontosan tudja
2012. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így van! Persze, hogy tudja mit jelent. De jó!:) Örülj és puszilgasd még többet. Nekünk is mondja a kifiam, pedig Ő még csak 2,5 éves lesz. Én is sokat mondom neki, meg Apa is!
2012. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezen én is elgondolkodtam már mert az én 3 éves fiam is mondogatja kb fél éve,de amit mostanában véghez visz az egy kicsit túlzás számomra! Egy nap kb 50-szer kiabálja hogy "anya,én úgy szeretlek,tiszta szívemből,de úgy igazán". Nincs is ezzel semmi gond de mondtam már neki hogy elhiszem akkor is ha egy kétszer mondja el napjában!Ráadásul volt hogy a boltban az eladónak mondott ilyet (ismerjük,és tényleg odáig van érte).Ha "rossz fát tett a tűzre" akkor is úgy kezdi hogy "szeretlek" és aztán mondja mit tett hátha nem kap ki úgy gondolja :)
2012. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az en 2 eves kislanyom is mondja, szerintem azert is, mert azt latja, hogy ez a termeszetes, latja, hogy anya es apa szeretik egymast, kimutatjak egymasnak, es neki is, hogy szeretik. En is elmondom neki akar tobbszor is egy nap, hogy szeretem, es mindig visszakerdezem, hogy o is szeret e engem. Olyan 20 honapos koraban mondta ki eloszor ugy, hogy "szeek", aztan most mar egesz szepen kimondja. Sokszor o jon oda es mondja, hogy szeretem anyukat:D Olyankor en is mondom es megkerdem, hogy aput is zereti e:D De mar nagyon koran kimutatta, hogy szeret. 15 honapos koraban mar elofordult, hogy csak ugy odarohant hozzam es megolelt, de ugy szoritott, hogy beleremegett:D

Nagyon koran ki tudjak mutatni, hogy szeretnek minket, es mikor magatol csinaljak, az annyira jol esik:D

2012. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!