Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az eddigi kapcsolataidban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi kapcsolataidban mennyi idő után csökkent a tartalmas beszélgetések és az egymás iránt érdeklődő beszélgetések gyakorisága és hossza?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez egy vicces dolog...


Kapcsolat barátkozós szintjén 1000 szavas írások amik a "másik belémszeret/elsőtalálkozás/kimondva hogy kapcsolat" idejére 5-10 ezer szóra bővül. Utána mivel élőben nem vagyok túl megnyrő hosszú távon, jönnek a gátlások meg az egyhelyben állás, kétségeim támadnak, nem tudok mit kezdeni a másik közelségével, egyre inkább belebonyolódom így szép lassan csökken az egész dolog... Utána elhidegülés egyre inkább, akkor már csak a majdnem-szakítós írások hosszúak és iszonyatosan fájdalmasak, de mivel kilépni sem tudom ezekből így marad egy ideig. Aztán random közlik velem hogy itt a vége. És ez az egész nem vesz igénybe félévet. És mindig az ismerkedés tart a egtovább és azt élvezem a legjobban. Utána már... van tét meg minden így feszültebb leszek és gátásosabb.

2016. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
Mivel hosszú ideig nem ismertük egymást és persze h éltünk akkor is; ezt egy élet is kevés lehet elmesélni.
2016. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párkapcsolatomban nem történt ilyen csökkenés, 8 éve ismerjük egymást, abból 4 éve vagyunk egy pár, és a mai napig nagyon sokat beszélgetünk, minőségi szinten, egymás irányt érdeklődve. Interneten, telefonon és személyesen is (nem élünk együtt még).

Az ezelőtti kapcsolatom kb. másfél évig tartott, ott néhány hónap után érezhető volt egy színvonalbeli csökkenés, és az utolsó 2-3 hónap már unalmas megszokás volt beszélgetés szintjén is.

2016. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bino ***** válasza:
Mi már 3 éve leszünk együtt a párommal.. És nem csökkentek a tartalmas beszélgetések, egyre nőttek.
2016. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-4


Mázlisták :)

2016. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt, nem történt ilyen jellegű változás.

24/N

2016. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Exemmel egy évig voltam együtt csak, de én a végefelé is mindig próbáltam érdeklődni, beszélgetést kezdeményezni, sajnos ő lett zárkózottabb a végére.
2016. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több, mint 5 éve vagyunk együtt, pár hónap után össze is költöztünk, úgyhogy már 5 éve együtt is élünk.

Nem volt ilyen változás, most is ugyanúgy tudunk beszélgetni, mint a legelején.

2016. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!