Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk/férfiak hogyan értékeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak hogyan értékelik, ha egy fiatal nő nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

És nem is akarna.

Kiábrándító?


2016. jan. 5. 10:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem, mit mond el róla, de ha nem tudod megfogalmazni, valószínűleg te sem tudod.

Nincs türelme hozzájuk. És? Máshoz attól még van, és nem kezdem el leírni, hogy ettől lehet jóérzésű, kedves ember is valaki, mert felesleges magyarázkodni. Attól se lesz rossz ember senki, mert nem szereti a kiskutyákat vagy a virágokat. Ettől miért lenne az?

2016. jan. 5. 12:10
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanokból, akik emiatt elítélnek, vagy egyszerűen csak beskatulyáznak "rossz ember"-nek, csak a társadalom által beléjük diktált előítéletek beszélnek.


Mivel ezeknek általában nincs racionális alapjuk, csupán a megszokásokra épülnek, nehéz vwlük észérvekkel szembeszállni.


Szerintem, kérdező, ne foglalkozz velük. Mindenkinek joga van eldönteni, hogyan éli le az életét - amíg törvény nem kötelez a gyerektartásra, addig pont szard le, ki mit gondol erről.

2016. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én család centrikus embernek tartom magam, mindenképpen szeretnék majd családot és gyerekeket, úgyhogy nálam ez nem igazán férne bele. De ettől még nem tartalak rossz embernek. :)


Mindenki más. Nem kell emiatt szerintem senkit sem beskatulyázni. Vannak ismerőseim, akik kifejezetten rendes és normális felfogású emberek, csak nem szeretnének gyerekeket, mert tudják magukról, hogy nem lenne elég idejük vagy türelmük a neveléshez, de ez szerintem inkább felelősségteljes gondolkodás. Mennyivel lenne jobb az, ha csak azért vállal valaki gyereket, mert ez társadalmi elvárás, de aztán nem törődik vele eleget, elhanyagolja, stb?


Én mindenképpen szeretnék családot, szerencsére találtam is magam mellé olyan párt, aki hasonlóan vélekedik, de sok férfi van, aki meg inkább kerülné a gyerek-témát. Biztos, hogy te is találnál olyat, akivel egyeznek az igényeitek, Kérdező. :)

2016. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Te a kutyát meg a virágot hasonlítod a gyerekhez?

Rossz példa.


Egyszer te is voltál gyerek.Ha az lenne a norma,ahogy te fogod fel,akkor most ti sem lennétek itt...ti akik a gyerekek ellen tüntetnek.:/

2016. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Senki nem tüntet, csak te vagy erőszakos. Én - és még páran itt - azt mondjuk, hogy nem mindenki egyforma, és ezen nem lehet/kell erőszakkal változtatni, mert abból nem biztos, hoyg jó sül ki.
2016. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Te milyen erőszakról beszélsz?

Elmondtam a véleményem,és kész.

2016. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Senki nem tüntet a gyerek ellen.:) Én nem kérdezem, hogy minek vállalnak az emberek gyereket. Ő dolguk.

Lehet, hogy a kiskutya nem a legjobb példa, de az sem, hogy en is voltam gyerek. Igen, voltam, ordítottam, tonnaszám ontottam a koszos pelenkákat, de a szüleim ezzel együtt vártak engem. Mert ők akartak gyereket.

Szóval még mindig nem tiszta, miért akkora baj.

2016. jan. 5. 13:01
 18/23 anonim ***** válasza:
A fiuk örülnek a férfiak kiábrándulnak.
2016. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#17

Maradjunk annyiban,hogy nézőpont kérdése.

Számomra Nem szimpatitikus egy ilyen ember.

Bár azt be kéne ismerni,hogy ez a normális,ha a te nézőpontod lenne az,kihalna az emberiség.

2016. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Na de miért normálisabb egyik a másiknál? Ha valakiből hiányzik a gyerek utáni vágy, az nem beteg, meg abnormális. Vannak elegen, akik fenntartják ezt a világot, nem oszt nem szoroz ez a pár ember. Ha csak ez a probléma.

Tiszteletben tartom a véleményed, de attól meg szomorú, hogy ennyire elítélsz valakit emiatt.

2016. jan. 5. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!