Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csalódnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódnátok ezért?

Figyelt kérdés
Kirugtak ma, a párommal beszéltem meg. Arra jutottam, hogy nem akarok kisvárosunkban munkát vállalni. Azt mondtam neki, hogy itt nem keresek semmit már, kimegyek külföldre amit már korábban is akartam. Szerinte az nem jó mert akkor nem fogjuk egymást látni, de mondom igy is alig találkoztunk. Sajnálom, hogy ezt mondtam neki megbántam, hisz nagyon szeretjük egymást de erőltettem, hogy nekem itt nem jó, nem akarok itt maradni.
2016. jan. 5. 22:30
 1/7 RRR ***** válasza:
inkább azért,mert itt hagysz a túróba
2016. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjetek ki együtt.
2016. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neki is ez esett rosszul, ezért is bánom. De rémmérges voltam amiért mondvacsinált indokkal tesznek ki és most kereshetek újat ami nem könnyű. Tényleg nem birok már úgy érzemés ezért mondtam :(
2016. jan. 5. 22:46
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha kimész külföldre, akkor még annyit sem lát, mint most. A kapcsolatnak meg vége lesz. Megéri ez neked?
2016. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de ti mit tennétek ilyen esetben? A kompromisszum az lenne, hogy itt keresek melót azt meg nem szeretném. De nélküle meg nem tudom elképzelni a jövőm. Majd valamit kitalálunk.
2016. jan. 5. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
en szivesen kenyeztetem a parod amig kint vagy
2016. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor az a megoldás, hogy kimegy veled, vagy kis időmúlva utánad megy. Más megoldás nincs. Barátomnál ugyanez volt. Ő kiment külföldre, hajthatatlan volt, a barátnőjét itthagyta, aztán másfél évig szó szerint szenvedés volt, csaj besokallt és szakítottak.
2016. jan. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!