Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim! Mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mi lehet az oka annak ha egy lánynak annyira tetszik egy srác hogy 3x is sexuális viszonyba keverednek ami először fél majd 2x1 évig tart de mégsem hajlandó járni vele?

Figyelt kérdés
Anyagi körülmények rendezettek és a hálószobán kívül is minden passzol...
2016. jan. 6. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

lehetséges:

-félelem

-mással is együtt van

-több emberrel is együtt van

-van rendes tartós kapcsolata mással

2016. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nimfomániás a csaj, és többre nem vágyik, csak fszra.
2016. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval részben egyet értek.

Nincs szüksége kapcsolatra, nem akar ilyesmibe keveredni, mert tudja magáról, hogy nem viselné el feltétel nélkül a másik felet, nem akar a szüleivel találkozni, nem akar karácsonyi összejöveteleket és ilyen nyálas baromságokat. Viszont ő is ember és igénye van a szexre és neki ennyi elég is. Meg tudom érteni én is ilyen vagyok.

23/l

2016. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 harkow válasza:
erre mondjak azt,h szar ügy!
2016. jan. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!