Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mitől függ, hogy egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől függ, hogy egyes nők után futnak a pasik hosszú idő után is, másoktól meg rövidesen menekülnek?

Figyelt kérdés

Természetesen én abba a kategóriába tartozok, akiktől menekülnek... A "kapcsolataimban" (3 eset) mindig úgy jártam, hogy egy ideig keresett a pasi, érdeklődött, és gyakorlatilag amint én is elkezdem ezt viszonozni, elkezdtem kötődni hozzá, a dolog visszájára fordult, kb. tojt a fejemre. :( Pedig igyekszem nem nyomulós lenni, féltékenykedni egyáltalán nem szoktam, és a szexszel sincs semmi bajom, nyitott vagyok, azt mondják.

Akkora egy lúzernak érzem magam, hogy már-már tudom, hogy nem hangozhat el a számból még annyi sem, hogy "kedvellek" (szeretlek, áhh, arról már letettem), mert jön a menekülő effektus. Nem telefonálhatok annyiszor, mint szeretnék, mert lekoptatnak.

Ja, és talán még meg kell említenem, hogy a "baráti" kapcsolataim is hasonlóan alakulnak. Amíg nekik kell "nyomulni" értem, addig odáig vannak, amikor én elkezdem őket hívni, lekoptatás-feelinget érzek...

Mintha én senkit nem érdekelnék hosszú távon. Ha elmondom, hogy rossz a kedvem, leráznak. Ha nekik rossz a kedvük, akkor órákig is hallgatom. Viszonzás nincs... tudom, nem lehet elvárni semmit, de azért rosszul esik. Volt olyan ember, akit segítettem kihúzni a depresszióból, mellette álltam, stb., utána meg a szemembe vágta, miután kigyógyult, hogy én mit nyomulok, neki már másra van szüksége, nem rám. Mintha megijednének attól az emberek, ha én biztosítom őket arról, hogy én mellettük vagyok. Már arra is gondoltam, hogy talán túl sok mindent megteszek, és az már úgy nem kell...

Kérdésem lenne, hogy hol rontom el? Illetve mit csinálnak másképp azok a nők, akiket mondjuk 10-en évek után is imád a párja, és fölhívja néha, ha nincs otthon, csak úgy? De legalábbis nem küldik el akkor, ha gondjuk van?



#menekülés #mártír #elátkoztak
2016. jan. 7. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

keresett kulcsszavak: elátkoztak, mártírszerep


:D

:D

:D

2016. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező: hasonló cipőben járok. Eddig úgy vettem észre, hogy a karakánabb nők után futnak az amúgyis gyenge jellemű pasik, legyenek azok hisztikirálynők, plázacicuskák, pretenciós elkényeztetett leánykák, illetve azok a lányok, akiknél a családjuk is dolgozik azon keményen, hogy megfogják a srácot, bizonyos okok miatt. A szexművész csajok is ide tartoznak.

Az amúgyis gyenge jellemű srácok nagyon nehezen tudnak kijönni a (lelki és anyagi) kihasználtsági állapotból, majd azután kopogtatni újra a csajnál, akivel évekig nem is beszéltek ... Jellemtelenek.

2016. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ott rontod el, hogy nem a megfelelő emberekre fordítasz energiát, időt, figyelmet. Valamiért szeretethiányos lehetsz, és így boldog-boldogtalannak "rendelkezésére állsz", hogy valaki figyeljen rád is. De nekik nem az a céljuk, hanem épp csak a saját nyomoruk megoldása. Ezért nem viszonzott. Ők önzők, te meg szeretethiányos. Legrosszabb párosítás. Önismerettel kellene kideríteni, miért az ilyen embereket vonzod be, valami "hasznod" mindenképp van ebből, - legfeljebb, hogy tanulsz belőle-, mert ha nem lenne, nem vonzanád be.

A másik pedig, hogy egy ember sok is tud lenni,ha szeretethiányos, és emiatt megfojtja a másik embert. Én sem tudnám elviselni, ha naponta többször hívogatna egy nő, vagy írkálna, ha semleges számomra, vagy taszító. Ezt szerintem a legtöbben csak akkor szeretik, ha odavannak a másikért, mert akkor nem tud unalmas lenni a sűrű érdeklődés.

Megoldás: önismeret, illetve nem kell mindjárt a világ végére is elmenni a másikért, tűzbe tenni érte a kezedet, mert akkr kihasználnak. Azt érezhetik, hogy nem bízol magadban - talán a szeretetéhség miatt, figyelemhiány miatt-, és ha megérzik, hogy egy ember nem bízik magában, azt "lecsapolják" a legtöbben, kihasználják.

2016. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es. Hát, hisztikirálynő nem vagyok, meg karakán csaj sem. :D Úgyhogy ebben lehet valami. Én olyan "kis visszafogott" vagyok, legalábbis ezt mondták rám eddig mindig, és nem szoktak kihasználni senkit anyagilag, lelkileg meg nem hinném. Ellenben én már voltam olyan helyzetben, hogy visszakönyörgés jött, de - természetesen - utána megint elhagytak.
2016. jan. 7. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem könnyű a válasz.....

Elég odaadó személyiség lehetsz, aki akkor is ad, ha nem kap cserébe semmit. Lehet hogy Te úgy érzed, hogy a kapcsolataid elején visszafogod magad és nem adsz eleget, de akkor nem mennének a közeledbe sem...ez tapasztalat.

Amikor kiereszted az egyéniséged akkor meg túl sok leszel és menekülnek.....nem vagy ezzel egyedül, jellemző Mői tulajdonság.

Az is probléma, ha a váltás túl gyorsan történik, túl hamar kezdesz el foglalkozni a pasival, mert megijed, nem tudja mire vélni a változást.....megfordul benne az a gondolat, hogy vajon eddig csak színészkedtél és most mutatod meg a valódi Énedet.....a kevesebb néha több.

Nem kell hogy az elején már a háttérbe vonuljál....már akkor is álljál ki magadért és így következetes tudsz maradni...és ami legfontosabb!!! ne próbáld meg átvenni a pasitól az irányítást...csak úgy Nőiesen terelgesd!!!

37F

2016. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as: igen, vonzom az önzőket, akik kiszívják az energiámat és utána "üresen" otthagynak. Ezt éreztem már sokszor. Egy-egy tali ilyen energiavámpír emberrel olyan, mintha megmásztam volna a Himaláját. De van aki egész normális, mégsem érdeklem egy idő után. Egyébként nem hívok napi többször senkit (azért, mert nyomulós), de az nekem fura, hogy ha eddig ő érdeklődött, aztán meg ha én hívom, az már nem olyan jó. Ráadásul a folyamat irreverzibilis. Ha egyszer "elrontom", például felhívom többször, utána már soha az életbe nem fog keresni eléggé. De lehet, hogy tényleg sok vagyok, és irritáló, és el kéne ásnom magam valahova mélyre a földbe.
2016. jan. 7. 12:52
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Szerintem csak egyszerűen nem megfelelő emberekkel foglalkozol. Nem tudod, mi a jó neked, vagy túl naiv vagy, rossz emberismerő stb.
2016. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös: igen, odaadó vagyok (sajnos). Soha nem várok el annyit, mint adok, ez baj lehet? Legyek önzőbb? De úgy érzem, akkor meg 60 km/h helyett 120 km/h-val fognak elrobogni előlem.

De amúgy lehet, hogy azt hiszik, trükközök. Pedig nem. Szeretetre vágyok, mint mindenki, de adni is tudok.

2016. jan. 7. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem lehet tudni, hogy mi a baj. Általában az intelligens, értelmes embereket nem szokták szeretni nemtől függetlenül. De lehet hogy a külsőddel van a gond, vagy egoista, elviselhetetlen természeted van.
2016. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én tudom mi lehet a baj. ideig-óráig te is érdeklődsz ezen normális férfiak felé csak aztán valahol ez abbamarad a részedről a csalódásaid miatt mert bekapcsol az egód h megint tuti le fog lépni. azt mivel leállsz a keresésükkel mert ugye a nő is keresheti a pasit ezért ők azt érzik h nem kellenek neked nem érdekelnek téged és már ők sem keresnek utána emiatt. arra vársz h elkápráztasson valaki a sok szenvedésed után de ez nem fog sikerülni mert törekednekd kell neked is a kommunikáció ismerkedés fentartására ha akarsz eredményt xd
2016. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!