Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Észrevetted már korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevetted már korábbi kapcsolataidban utolag, hogy vmelyik fél netfüggése, facebookfüggése már a problémák kezdete volt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 22:08
 1/10 opened paradise ***** válasza:
90%
Közben is tudtam! :D
2016. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

4 éves kapcsolatom ment tönkre rá egy évre, mikor divatba jött a fészbúk.

és ez halál komoly, 3 évig semmi nem volt, ahogy a 4. évben bejött a fész szar a képbe az idióta ex csajom azon élt, meg posztolgatott, utána meg irkáltak neki mindenféle férfiak, egész nap azon a szaron lógott, posztolgatott magáról mindent mint valami idióta.

előtte egy halál normális csaj volt, de a fész szar hatására teljesen kifordult önmagából.

aztán választás elé állítottam, vagy felhagy a napi 8-10 órás fészbúkozással, vagy pedig viszont látásra.

nem véletlenül lett az ex csajom, tudjátok mit választott inkább.

2016. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

#1 de te magadról tudtad nem?

szerintem te lassan 4 éve nonstop a gyiken lógsz, javíts ki ha tévedek :D

2016. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
76%

Nem. 4 éve regisztrálva se volt. Max 3,aminek az elején nem voltam itt,plusz egy évig inaktív voltam. De ha másokat figyelsz meg egy anonim netes oldalon,akkor talán magadból kiindulva írtad ezt.

De javí...nem,leszrom,úgyhogy mindegy :D


Bocs az offért.

2016. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A függőség nem annak a hibája, amitől függsz, hanem egy problémára, hiányosságra, gyengeségre jelzés. Ha valaki végiggondolja, vissza is tudja keresni, hogy az adott szituációban mi a valódi probléma, ami miatt a függőség kialakult. Én is tudom magamról, miért vagyok mostanában gyakrabban itt, holott évekig nem is néztem fel az oldalra, és azt is tudom, hogy hamarosan megoldódik ez a problémám, és újból nem lesz szükségem erre a "segédeszközre".


A függőség következmény, nem ok, de az tény, hogy problémaként legtöbben már csak ezt veszik észre, és a forrást nem, ami ide vezetett.

2016. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Észre persze sokszor volt vita tárgya is!
2016. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Facebookfüggőség? Milyen élettelen emberek vannak már? :D
2016. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, bár nem volt olyan komoly, de konfliktusforrás volt, ha beülünk valahova, ne az legyen, hogy a másik végig irkál, meg a hattyú halálát kelljen eljátszani, ha nyaralásnál nincs net.

De egy ismerősöm kapcsolatát a WOW tette tönkre, áthívta a pasija, a lány meg azt nézte, hogy a srác végig azzal a vacakkal játszik. Hát nem romantikus program, de tényleg?:D

2016. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Interferencia ***** válasza:
Szerencsére azért ilyenre nem volt példa.
2016. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy észre, de nem ez okozza a problémát. Probléma korábban van, csak a vak félnek nem tűnik fel, csak az hogy a párja telefont nyomkod, mikozben egy ágyban fekszenek.


Én már hánytam a páromtól.

Így nyomtuk: Hazajön, bedöglik a számítógép elé. Mikor onnan lefordul, akkor beesik az ágyba és elalvásig nyomkodja a tabletet.


Aztán volt hogy egyszer nyomkodtam a telefont, miközben ő beszélt hozzám. Rá 15 percre kiposztolt egy olyan képet hogy a nő párkapcsolatban nyomkodja a telefont.

Érett húzás volt..... Clap, clap

2016. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!