Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kéne viselkednem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyok, 27 éves fiú barátnőm 25éves. Két hónapja vagyunk együtt. A barátnőmnek előttem volt egy közel 5éves kapcsolata, és alig több mint egy hónappal azelőtt szakítottak mint összejöttünk. Tudom hogy ez nem hangzik valami jól és nagyon friss. A barátnőm szakított. Mi köztünk nagyon nagy a harmónia, nagyon jól indult a kapcsolatunk. Azonban nemrégiben a volt barátja felhívta. Elmondta nekem és azt is, hogy érzelmileg feldúlta ez a beszélgetés. Tudom érzem hogy közben boldog mellettem minden nagyon szépen alakul közöttünk. Mit kéne szerintetek tennem ebben a helyzetben? Hogyan kéne viselkednem? Ti lányok, akik voltatok hasonló helyzetben mit tennétek, hogyan gondolkodnátok? Ha közben boldogok vagytok az új sráccal és minden szépen alakul. Aggódnom kellene vagy ez normális hogy még hatással volt rá, elvégre sok éves kapcsolatról beszélünk nem olyan hosszú idő távlatából. Nem szeretném hogy erre rámenjen a kapcsolatunk..


Minden választ nagyon köszönök!



2015. dec. 12. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, hogy aggódsz, de ez nagyon személyiség és kapcsolat függő. Nekem volt már úgy, hogy hosszabb kapcsolat után ugyanígy hamar lett egy új, volt, hogy a korábbival találkoztunk, valamit megmozgatott, de ennyi. Boldog voltam, és az újjal akartam lenni. De volt fordítva is már, amikor a srác közölte, ja bocs rájöttem az exem szeretem. Szerintem mondd el neki, így ahogy leírtad az aggodalmad, és ha szeret megfog nyugtatni, hogy nincs okod aggódni. :)
2015. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen értékelendő dolog az, hogy a barátnőd őszinte volt veled. Ha neked kételyeid vannak, nyugodtan fordulhatsz hozzá. Igaz, friss a kapcsolatotok, de felnőtt emberek vagytok, remélhetőleg vagytok olyan érettek, hogy simán tudjatok ilyen dolgokról beszélgetni.
2015. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én megértő vagyok és elég érett ahhoz hogy ne csináljak belőle ügyet, tudom hogy azzal csak magam alatt vágnám a fát. Ami zavar, hogy nem tudom mik a srác szándékai, visszahódítási szándékkal kereste e meg, esetleg azóta is írogat neki vagy sem. Látva hogy még mindig képes volt ilyen érzelmi reakciót kiváltani belőle, ami nekem természetesen rosszul esett, azt hiszem értehető az aggodalmam. A ló túloldalára sem akarok átesni, hogy a nagy megértőségem eredményeképp szépen végignézem asszisztálom ahogy az ex hódítja a szerelmemet. Félre ne értsetek, én megbízok a barátnőmben és tudom hogy nagyon egyenes jó ember, és a hátam mögött nem tenne semmit. De annyira szeretném már azt érezni hogy a múlt tényleg a hátunk mögött van hagyva, jelenleg feszélyeztetve érzem magam ebben a helyzetben.
2015. dec. 16. 00:06
 4/5 anonim ***** válasza:
#1-s vagyok. Teljesen megértelek, de nyugodtan mondd meg neki azt amiket itt leírtál nekünk ! Igazából abból tudod meg, hogy mi lehet a háttérbe, hogy reagál rá. Ne tépd magad, mert azzal csak magadat csinálod ki !
2015. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk rajta, minden rendben van! :) Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!