Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez még a "normális" kategória...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még a "normális" kategória vagy már nem jó?

Figyelt kérdés

Ha látom azt akit szeretek,akkor gyomorgörcsöm van,van hogy remeg a lábam.Néha már akkor is mikor csak tudom hogy látni fogom mondjuk aznap.

De néha már szinte ájulás érzetem,meg rosszullét érzetem lett.Ez is normális?

Azt értem h a másik 2 (remegés,gyomorgörcs) normális,de ez?Akkor még lehet hogy egyszer elájulok azért mert ott van,vagy mert rámnéz,meg mert beszélünk?Vagy,ez az érzés csak van,és nem kell komolyan venni mert úgyse lesz ilyesmi?

Volt mikor azért is érezhettem részben ilyet mert aznap volt vizsgám,de olyan is volt hogy csak tartottam valahova ahol tudtam hogy ott lesz és látom.És útközben meg annyira nem tudtam megnyugodni,hogy meg kellett álljak.Ez 2x biztos előfordult,ha nem többször.



2016. jan. 9. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Izgatott vagy és izgulsz ami normális. Persze ez nálad elég extrém formában jelenik meg de nyugi szinte mindenkinél van ilyen gyomorgörcs meg minden.
2016. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha már ájulásérzés is társul hozzá akkor lehet pánikroham amit már lehet kezelni kellene.
2016. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez elek panukrohamszeru

Ilyenkor vedd melyen,nyugodtan,lassan a levegőt és elotte jó lenne atertekelni magadban a dolgokat. Valoban megéri,tedd fel a kerdest magadban.

Hany eves vahy? Az is lehet,h majd kinovod

2016. jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenki izgul!

Van aki kicsit van aki nagyon!

Van aki bevallja, van aki nem!

Lazulj! És élvezd az életet! Ne szenvedj tőle!

BÚÉK!

2016. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,lány.
2016. jan. 10. 09:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Máskor is volt már hogy tetszett valaki,de akkor ennyire ilyet,ezt nem éreztem.Akkor nem volt rosszulét érzetem.

Igaz,hogy ezt az embert jobban is szeretem,mint azt az 1-2 embert,aki "csak" tetszett és az irántuk való érzés nem volt ilyen hosszan tartó.

2016. jan. 10. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!