Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rose37 kérdése:

Mit gondoltok? Egyedülálló anya ként mennyi az esélye, hogy egy értelmes, normális férfi elfogad a picimmel? (1éve szingli kismami)

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Miután elváltam, 100%. De amúgy is jók az esélyeid, csak ne add könnyen magad.

38F

2016. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp azért vagyok egyedül.. Mert nem adom könnyen magam.. És sajnos a legtöbb pasi szex kapcsira megy..
2016. jan. 10. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel most sok csak "arra" vágyó pasit elriasztottál a privát írásától. De jól tetted.

Sok elvált apuka van, akiket elűzött a feleségük, akik pont olyanok, mint amilyet te szeretnél, csak ők már félnek, és velük türelmesnek kell lenned, sokszor tönkre is vannak lelkileg/testileg. Ők nem is akarnak 1-2 hét után, ágyba vinni. Sokkal többre vágynak.

2016. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a "picidet" tartom szűk keresztmetszettnek. Egy értelmes, normális férfi ritkán "fogad el" olyan szavakat használó nőt, mint "kismami", "kapcsi", "szingli". De azért sok sikert kívánok, hátha mégis!
2016. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy le szerettem volna rövidíteni a dolgot.

Attól még nem azt jelenti, hogy nem vagyok komoly ;)

De kinek mi.. Neked kötekedős kedved volt.. :D

2016. jan. 10. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Ne akarjál komoly lenni, mert megőrülsz. Arról nem is beszélve, hogy sokak szerint, nincs is normális férfi... :-)
2016. jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!