Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon nekem ez most a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nekem ez most a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég szakítottunk a barátnőmmel (akit nem mellesleg nagyon szerettem) és rájöttem, hogy a sok szép közös emlék mellett sok idő is eltelt, amíg minden percben csak rá figyeltem. A munkámmal és az életemmel sem foglalkoztam szinte semmit. Most ő nincs, elkezdtem újra tanulni a meló mellett és foglalkozni magammal, a barátaimmal. Viszont nagyon hiányzik egy kedves lány érintése, ölelése de a szeretkezés is. Ahhoz, hogy találjak egy új lányt, elég sok energiát kéne belefektetnem, kitudja mennyi idő és még mindig nem garantált, hogy nem ugyanaz lesz a vége mint az előzőnek. Mivel szeretném építeni az életem és tudom, hogy egy barátnőre jelenleg nem lenne annyi időm amennyit szeretnék, ezért hirtelen csak arra tudtam gondolni, hogy néha-néha elmegyek fizetős lányhoz, hogy ne legyek annyira egyedül. Szeretkezésnek nem mondanám a dolgot, de néha jobb, mint a semmi. Szerintetek ez ilyen esetben elfogadható?

25F


2015. nov. 2. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szvsz nem ez a legjobb megoldás, hanem az lenne az, ha megtanulnál nem görcsölni ennyit.
2015. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi ebben a görcsölés? Dolgozom, tanulok de hiányzik egy lány. Kevés a 24 óra..
2015. nov. 2. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy úgy fogod fel a párkeresést, mintha az is vmi szigorú munka lenne. Negatív a hozzáállásod, csak azzal jössz, hogy nincs garancia, és júj mennyi energiát kellene beleölni.

Sztem meg kéne tanulnod szimplán csak élvezni a dolgokat és sodródni az árral (a magánéletedben).

2015. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Semmi gond azzal, ha egy felnőtt, független férfi ezt a fajta egészségügyi-fizetős szolgáltatást veszi igénybe. Nyilván nem az út széléről. Van ismerősöm, aki állandó hölgyhöz jár, nincs kockázat. (N)
2015. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Zimankó, szerintem te nem tudod elképzelni miről van szó. Mikor reggeltől estig dolgozom szinte minden nap akkor mit élvezzek és hogyan? Bulizni nem járok, mert nem olyan az életstílusom... és egyébként sincsenek erre olyan helyek. Kirándulni, kalandozni szeretek szabadidőmben de ha nincs kivel? Vidéken lakom, itt nincs minden sarkon egy idegen lány akit akár meg is szólíthatnék. Szóval ha csak sodródnék az árral, akkor soha nem volna semmi. Foglalkozni kell(ene) vele.
2015. nov. 3. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól járt a lány, hogy szakítottatok. Gondolod, hogy lesz olyan lány később, aki örömmel ugrik majd a karjaidba, hogy többé ne kelljen a fizetős szolgáltatáshoz nyúlnod? Te el tudnál képzelni olyan lányt társadnak, aki korábban fizetős szolgáltatást nyújtott másoknak? Ha nem, akkor esetleg gondold végig, hogy ugyanilyen az egy lány számára, ha megtudja, hogy prostikhoz jártál.
2015. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!