Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg létezik ennyire önzetlen ember és jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hosszú lesz... Adott egy (lassan) volt férj, aki külföldön él, és adott egy közös kisfiú, akivel én itthon élek. 8 hónapja új párom lett, bár 11 év korkülönbség van köztünk az ő javára, és (bár nem nyilvános még a kapcsolatunk) aki tud rólunk, mind mondja, hogy sokkal szebb vagyok nála arányaiban, nem illünk össze, de nekem külsőre is tökéletes, lázba hoz, megőrülök érte. Viszont az utóbbi időben elkezdett foglalkoztatni, hogy vajon ő tényleg ennyire jó és tökéletes ember? Albérletben lakom a gyermekemmel, és mikor jön (minden nap tud jönni szerencsére), mindig hoz vagy a kisfiamnak, vagy nekem valamit, bebútorozza a lakást, sajnos anyagilag nagyon nehéz egyedül a gyerkőccel, folyamatosan kisegít. Sőt azt is elviseli szó nélkül, ha jön haza a volt férjem, mivel nem tud máshova menni, az én lakásomban van, míg itthon van, persze külön szobában, de fordítva ha az új páromnál lenne ott pár napig a volt felesége, beleőrülnék.

Mindenben mellettem áll, segít, ahol tud, kedves, mindenben megértő, normalis állása van, és tényleg egy rugalmas ember.

Volt felesége neki is (ahogy már említettem), van közös gyermek is, de a volt feleség megcsalta és mástól született babája (sajna a párom vezetéknevét viseli, mert még házasok voltak, mikor született a baba, és egyszerűen ezen mar nem akart balhézni).

Minden pillanatáról tudok, minden álmomat valóra váltja, már alig várja hogy elváljak és feleségül vehessen, de mégis félek: mi van ha ez egy szép álom csak? És egyszer csak kiderül egy hatalmas szépséghiba róla?

Van olyan köztetek, aki szintén úgy érzi, hogy ennyire tökéletes a párja? Tudom, tudom rózsaszín köd, stb, de ilyet még életemben nem éreztem!

Lehet hogy a sok rossz év és a sok bántás miatt vagyok ennyire óvatos és bizalmatlan?


2016. jan. 11. 23:41
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én inkább azt érteném meg, hogy óvatos és bizalmatlan lennél. Akkor is, ha az életed maga a tejszínes oroszkrémtorta!

Természetes, hogy a kapcsolat első éveiben nagy a lamúr és a teperés. Anyám 6 évig járt apámmal mégis olyan csúnya válásuk volt, hogy a mai napig gyomorgörcsöm van, ha őket egy légtérbe látom. Pedig 6 éven át apu maga volt a főnyeremény!


Ez most nem egy lejáró szöveg a férfi nem ellen, viszont tanulságos, olyan szempontból, hogy lássuk: az elején minden tökéletes. Aztán amikor az emberek összeszoknak, összekötöznek, házasodnak, biztonságba érzik magukat, elengedik magukat és bummm.


Megértem az örömöd és aggodalmad. Lehet ő (most!) önzetlen ember, tiszta szívű stb. De érik majd hatások vagy elengedheti magát, és akkor annyi.

2016. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit félek ettől én is. És úgy vagyok vele, hogy próbálom úgy kialakítani az életem, hogy semmiben ne függjek tőle, bár nem is várja el, hogy "alsóbbrendű" legyek.

Az biztos, hogy ilyet soha nem éreztem még, amit iránta egyre erősebben. Ennyire soha nek voltam boldog pedig voltam már férjnél és ott is volt rózsaszín köd az elején, de az nem ilyen volt.

2016. jan. 11. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos vannak hibái, és biztos, hogy lesz némi konfliktus is, hiszen mindenkinek van egy árnyoldala. Ismerd meg őt minél jobban! :) Nyugodtan merj boldog lenni, ne tartson vissza a hitetlenkedés viszont azért tartsd nyitva a szemed, egészséges óvatosság nyugodtan lehet benned.


Sok boldogságot együtt!

2016. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem letezik. Biztosan nagyon jo ember, lehet hogy oszintek a szandekai, de hogy ne legyen olyan tulajdonsaga ami nem tetszik az kizart. Ha most nem latod, akkor erdemes nyitva tartani a szemed.

Ez persze nem jelenti azt hogy ne mukodhetne a dolog, es ne lehetne ez eleted legjobb hazassaga, csak a tokeletesseg nagyon nagyon valoszinutlen.

2016. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van egy kellemetlen tulajdonsága, a szülei melletti házat vette meg, és a szüleitől úgy vettem észre, hogy kicsit tart (mondjuk én is az enyémektől, ez nem is gond). Eleinte én nem is nagyon voltam nála, már kezdett zavarni a dolog, de most már sokat vagyok ott, így ezt sem érzem problémának.

Remélem, hogy tényleg ő a nagy Ő!

Nagyon köszönöm a kedves és bíztató választ mindenkinek!

2016. jan. 12. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok kapcsolatot ez tesz tönkre... Hogy a csajok mindent túlkomplikálnak... Szeret téged érted él ennyi...
2016. jan. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!