Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon szerelmes lesz, de nem teljesülhet be a szerelem, bár kölcsönös, és már egy kiforrott személyiség, akkor valaha teljesen elfelejtheti ezt az illetőt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, ez érdekes kérdés, mert azt hiszem én is ebben a helyzetben vagyok, és figyelmeztetlek, nekem 4 éve tart... Semmit sem tudok ellene tenni, pedig tudom, hogy nem teljesülhet be erkölcsi okok miatt.

(nem családtag nyugi)


És egyelőre csak sodródom az érzelmeimmel és emésztem magam, mert rá sem tudok nézni másra, tiszta szívemmel őt szeretem, de mégis tudom, hogy sosem leszünk együtt.

2015. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Beletörődhet, hogy nem fog összejönni, reménykedhet, hátha mégis, de elfelejteni, azt kétlem.
2015. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy srác, több mint fél éve szeretem, nem tudom elfelejteni, neki is tetszem, (egyéb okok miatt nem lép), úgy sem jó ha nem találkozunk, de úgy sem, ha igen. Az lenne a megoldás, ha összejönnénk, de azt nem lehet.
2015. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha kölcsönös az érzelem,miért nem teljesülhet be? Legalább beszéljétek meg, mert egy életen keresztül hordozzátok ezt a sebet mindketten, még akkor is, ha később változnak az érzelmek. Saját tapasztalat, és nagyon tud fájni.
2015. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 schamuelson ***** válasza:
100%
Miért is kellene teljesen elfelejteni az illetőt? Igen az élet produkálhat olyan helyzetet, hogy a kölcsönös szerelem nem teljesülhet be. Mert az eszükre hallgatnak, és nem az érzelmeikre, vagy a hormonjaikra. Még a beteljesült szerelmek is elmúlnak egyszer, jó esetben átváltanak szeretetbe, megbecsülésbe. Egyénenként változó, kinek mennyi időre van szüksége, hogy megszabaduljon a be nem teljesült szerelem kínzó érzésétől. Ha ezt tartod helyesnek, válaszd az "ész" diktálta utat, a kedves emlékét pedig őrizd meg szíved mélyén!
2015. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hasonló a helyzet. Talán azért nem tudom évek óta elfelejteni, mert annak idején nagyon jóban voltunk, valamiért mégse jöttünk össze, és így szakítás se volt.
2015. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3 ilyen személy van az életemben és biztos nem fogom őket soha elfelejteni.
2015. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

nem, soha. (és akkor se fogja, ha nem volt még kiforrott személyiség, nem értem teljesen azt a megkötésedet :))


sőt,mikor már azt hiszed, rég tul vagy rajta, mert 5-6 éve eszedbe se jutott.. na, az se jelent semmit. vannak pillanatok az élteben, amikor ráébredsz, hogy még önmagadat se ismered igazán. lassan 20 éve ismertem meg az illetőt, a legutóbbi periodus olyan volt, hogy 6 évig nem jutott eszembe, aztán megint. és nem csak ám egy percre, hanem hónapokra lekötötte a gondolataim, most épp ebben a fázisban vagyok.álmomban sem gonodltam volna, hogy még most is igy eszembe tud jutni. ez örök börtön és örök lehetőség is egyben. sokan ezt kórosnak tartják, sok szempontbol valoban nem is egészséges, de én azt mondom, szerelemben sok mindent lehet, minden szerelem egy elmebetegség a szakemberek szerint is. szoval akkor már dolgozz azon, hogy ne örök börtön maradjon, hanem lehetőség is valamire..

2016. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4. válaszolo, elmeséled, veled mi történt ?
2016. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ahol egyszer tűz volt, ott mindig lesz parázs!
2016. márc. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!