Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat az exemmel. De az exemet szeretem?

Figyelt kérdés
Tegnap az exem (nyáron sikerült kiszeretnem belőle 1,5 év után), írt nekem hogy menjek át hozzá, találkozzunk, és én belementem. Smároltunk, és le is feküdtünk, nem tudtam nemet mondani neki. De közben járok az osztálytársával, akivel 3 hónapja vagyunk együtt, egészen tegnapig úgy éreztem szeretem, de most rájöttem hogy mégis a volt barátomat szeretem. És csak vele akarok már lenni. Őt már nagyon régóta ismerem a szívemmel, és az új barátomnak nem adtam még lehet elég időt, hogy bekerüljön annyira mélyen a szívembe. L 19
2015. febr. 18. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nők.
2015. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés?

Menj vissza az exedhez, ha őt szereted.

2015. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
micsoda mélységek. gyáva vagy és ribi is!
2015. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
az ilyenektől sajog a fejem...
2015. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát húzz vissza hozzá. Szerencsétlen mostani barátod... legalább szemtől szembe meséld el neki ezt.
2015. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De az exem nem szeret engem :( annyira nem úgy ír nekem most , hülye is voltam hogy visszamentem erre az egy alkalomra
2015. febr. 18. 20:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy kiszerettél az exedből, és a mostani barátodat szereted, tegnap rádírt az ex és szó nélkül átmentél hozzá..

Sajnálom szegény barátod, hogy csak szórakozol vele.

2015. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen amúgy mindig volt?

Ez olyan szomorú..

Te, aki kefélsz az exeddel, holott három hónapja barátod van. Ha ráébredsz arra, hogy még az exedet szereted, akkor nem kell egyből megdugatni magad vele.. Hazamész, szakítasz és utána mész kefélni..

Az exed, aki meg megdug téged, holott tudja, hogy három hónapja jársz egyik osztálytársával. Semmi férfitársi tisztelet?


Egyre terpeszkedik valami rohadt patkány-tanya.

2015. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy tudod, hogy nem szeret, de azért megb..tod magad vele. Erre most mit lehet írni? Megérdemled, hogy otthagyjon a barátod, két szék közül a földre ess.
2015. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az exekkel való kavarásokra szokta az ofőm mondani: "Felmelegítve csak a töltött káposzta jó!" :D


Mivel te nem tartozol a káposzták családjába, ezért röviden és tömören: ezt elb@.sztad!

2015. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!