Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? . A bartnőmel 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? . A bartnőmel 2 hete vagyunk együtt (voltt már minden. ) azt mondja szeret de nem szerelmes belem. Volt mar valaki ilyen helyzetbe, vagy esetleg valami jo tanács megváltozhat ez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 11:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van, akiben lassabban alakul ki, 4 hónap ismeretség sem biztos, hogy mindenkinek elég. Különben is a szerelem, ha az nem fellángolás vagy más, hanem tényleg az, az egy nagyon mély érzés, és lassan alakul ki igazán, hogy azt lehessen mondani, hogy tényleg szerelmes valaki. Pár hét és pár hónap alatt még csak a kezdeti esélye van meg, hogy azzá alakulhat-e vagy sem. Az esély nálatok megvan.
2016. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hát remélem összejön, csak nem akarom megfolytani a dolgott nem tudom hogyan kezejem az egéssz helyzettet ....
2016. jan. 21. 12:02
 13/17 anonim ***** válasza:
igen még beléd szerethet, na de akkor is két hét, ez tényleg nevetséges, van tini párkapcsolatok kategória is
2016. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyedi. A "nemszerelmesség" is sok mindent jelenthet, volt olyan fiú, akiről tudtam két hét után, hogy tuti, soha nem leszek bele szerelmes, és volt olyan kapcsolatom, ahol az elején nagyon szimpatikus volt és izgatottan vártam az új randit, örültem az örömnek az életemben. Abból lehetett volna szerelem (de aztán olyan dolgokat csinált, hogy nem lett, de nem az elején dőlt el).


Viszont szerintem ne faggasd, hogy "és na már szerelmes vagy". Nem tudom, hány éves vagy, én 30, és a mostani barátommal kapcsolatban fél év után hangzott el először a "szeretlek" szó az egyikünk és egy év után a másikunk szájából.


Iszonyatosan frusztráló, ha valaki kérdezgeti az elején, hogy szerelmes vagy-e, vagy ha folyton mondogatja és várja a reakcióit. Ha úgy látod, ennek a lánynak is még időre van szüksége, akkor inkább Te sem mondd neki folyton, inkább néha olyanokat, hogy "örülök, hogy látlak", "köszönöm ezt a szép estét", "nahát, úgy bírom a humorodat", "csinos vagy ma", de ezekkel sem kell megfojtani.

2016. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom a beszeltünk erről vagyis ő hozta fel a témát es azt monta meg mindig a volt barátjaba szerelmes es nem akar megbantani mert szert velem lenni, de nem tudja, hogy idovel belem foge szeretni. Amugy ő az idosebb, én 24 ő 29 éves.
2016. jan. 22. 08:57
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát a volt barát kísértő szelleme az már nagyobb baj.
2016. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na letelt egy kis idő es ugy néz ki jobar afrdulnak a dolgok...
2016. febr. 15. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!