Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nők, ti megbocsátanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, ti megbocsátanátok egy megcsalást vagy egyet sem?

Figyelt kérdés

Állítólag olyan nincs főleg pasiban hogy valaki hűséges és hogy a hosszú párkapcsolatok és házasságok azért maradnak fenn mert a nő elnézi a megcsalásokat, szemet huny.

Egyik pasi ismerősöm elmondta, hogy olyan egy év és egy negyed év után csalta meg a barátnőjét amit elmondott neki de mégis megbocsátott neki, ma már házasok. Én nem tudom meg tudnék- e bocsátani .....

Szerintetek? Mit gondoltok ti?



2013. nov. 27. 17:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülhet ha tettlegesség nélkül megússza az idegeskedésem.Egyet se bocsájtok meg!Azonnal takarodhat az életemből.
2013. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 zotanbro ***** válasza:
nincs megbocsatas ha megcsalt lehet t4karodni :D
2013. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Haha, soha.
2013. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban szakítanék, ahogy megtudom. Aki megcsalja a másikat, az nem szereti, de még csak nem is tiszteli őt. Kényelmi állandónak használja.

Úgy meg mi értelme együtt lenni?

2013. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy baromság. Miért is csalná meg szükségszerűen minden férfi a barátnőjét/feleségét?

A kérdésre pedig nem, nem tudnám és nem is akarnám megbocsátani a megcsalást.

2013. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
There is no mercy! BZZZZZZZZZZZZZZ!
2013. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Most mondanám, hogy ha nagyon szeretem, meg blabla, akkor megbocsátanám, de belegondolva... Akármennyire is szeretem, ha már nem vagyok elég neki, és "szüksége" van néha-néha félrelépni, azaz a kapcsolaton belüli problémákat kiviszi a kapcsolatból, ahelyett, hogy velem beszélné meg... Nos, nem tudnám. Sose tudnék ezen túllépni, és még ha úgymond el is nézném neki, megbocsátani és főleg elfelejteni, azt nem tudnám. Ez mindenképpen a kapcsolat rovására menne, így akár így, akár úgy, de véget érne a dolog. Akkor már inkább rögtön szakítanék. Főleg, hogy voltam már ilyen helyzetben, és amint megtudtam, hogy megcsalt, olyan szinten kiábrándultam belőle, hogy nem esett nehezemre továbblépni.


Amúgy szerintem igenis létezik hűséges pasi, aki nem csalja meg a barátnőjét/feleségét a haláláig. Miért ne létezhetne? Ha olyan a jelleme, akkor előbb elmondja, hogy mi a baj, min kéne változtatni, vagy ne adj' isten előbb szakít, és utána megy el nőzni, de nem csal meg. Én legalábbis úgy gondolom, hogy ha ÉN így gondolom nőként, biztos van, aki férfiben is ugyanígy gondolkodik.

2013. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6 és fél év után megcsalt a párom, ellenben én sok lehetőséget hárítottam el...nem bocsátottam meg, ám nincs is bennem harag (ha értitek), de nem tudnám/tudtam folytatni tovább

24F

2013. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Főleg pasiban?Nem tudtam,hogy a farkamnak ekkora hatalma van és ha akarom,ha nem meg kell csalnom valakit.Szerintem nem kellene általánosítani!Vannak,azok akik eljárnak bulizni és a "kardot edzeni kell" elv alapján élnek még akkor is,ha van barátnőjük,de szerintem nem minden férfi ilyen.Eleve aki érzelem nélkül bele tud menni ilyesmibe,annál fejben komoly gondok vannak(tudom,hogy manapság egyre inkább elfogadottabb,de akkor is).Szerintem nem állatok vagyunk,hogy ba***unk össze-vissza,mint a nyulak.
2013. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Amúgy kapásból kuka lenne.
2013. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!