Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti örülnétek egy ilyen ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel Valentin napkor megyünk wellnessezni. Véletlenül esik egybe, pont akkorra kapott szabadságot.

Sokszor ajándékozunk egymásnak ajándékot, és arra gondoltam hogy meglepem egy arany nyaklánccal, na és aznap reggel amíg alszik a nyakába tenném, rá a karika gyűrűjét mivel azt a munkahelye miatt nem tudja hordani. Legalább így már tudná hordani. Ti örülnétek?? Vagy csak úgy nyújtsam át neki??



23L


2016. jan. 23. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most szolid nyaklácra gondolsz, vagy fuxra?


Amúgy neem rosz az ilyen kicsit Zsákos Frodós jellege lenne ( [link]

2016. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
teljesen szolid kb 5 gramm az egész :)
2016. jan. 23. 18:48
 3/11 opened paradise ***** válasza:

Én nem vagyok az az aranyos fajta...

Mármint aranyos,az vagyok! :D

De nem így.

Viszont a szándék,hogy kitől van és hogy kaptam meg...tuti,hogy örülnék:)

2016. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Párom sem hord egy ékszert sem. Azt hiszem hordaná, ha csak nem félne hogy elhagyná....
2016. jan. 23. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Hiába aggatsz a nyakába bármit,úgyse fogja hordani!
2016. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hord semmilyen ékszert, az lehet nem véletlen. Nekem is van gyűrű, nyaklánc, karkötő minden, de nem szeretem őket, nem tehetek róla. Én mondjuk órabzi vagyok, szóval valamilyen ékszerem végülis van, de itt lehet rosszul sül el, mert lehet csak azért hordaná, hogy te boldog legyél. :)
2016. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 6-os kommentelővel egyetértek!


Kérdező leírtad a választ: "Párom sem hord egy ékszert sem."


Hinni a templomban szokás, ahogy mondják. Ha nem hord ékszert, akkor logikusan gondolj már bele, vajon miért nem hord?

Ennyire nem ismered a párodat? Komolyan mondom ez azért szégyen!

Ha valamiben nem vagy biztos, hogy viselné, főleg úgy, hogy tudod, hogy egyáltalán nem hord, akkor minek gondolkodsz nyakláncban?


Inkább süss neki egy tortát.


Nőként tanácsolom neked, hogy rossz ötlet, főleg úgy, hogy NEM HORD semmilyen ékszert!!

Gondolom neked is kényszer lenne, ha olyat kéne hordanod, amit egyáltalán nem akarsz, vagy nem szeretsz, de néha felvennéd, csak hogy ne bántsd meg vele a párodat.

2016. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ui.: Tudtommal NEKI veszel ajándékot, és nem magadnak (lehet, hogy azért ragaszkodsz az aranylánchoz, mert TE SZERETNÉL EGYET). Tehát, ha neki veszel ajándékot, akkor olyanban gondolkodj, amiben 100%-ra tudod, hogy tetszeni fog neki, hisz állítólag ismered.
2016. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Önző egy ajándék.Azért akarod,hogy legyen nyaklánca,hogy mindenképp hordja a gyűrűjét.
2016. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy önző ajándék lenne! A gyűrűt csak azért nem hordja mert csontozó és a munkája miatt veszélyes lenne hordania hisz egy véletlen miatt kerülhetne az ujjába is. Nem is erőltettem eddig sem ezután sem. Viszont ez az ajándék értékes Szép és úgy hiszem hogy sokan örülnének neki és talán ő is. Természetesen én sem hordok mindig nyakláncot de fel szoktam venni sokszor. Tőle sem kérném hogy nap mint nap hordja...
2016. jan. 28. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!