Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi erről a vémenyetek? Hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a vémenyetek? Hagyjam?

Figyelt kérdés

Hát kicsit hosszú lesz.Van egy osztálytársam akivel egy buliban kicsit összegabalyodtunk.Akkor meg is beszéltuk hogy nem semmi a jövőben és ennyi.Egy kis idő után bevalotta az erzeseit nekem és elkezdett udvarolni voltunk randizni, egyre tobb idot toltottunk egymassal.Ekkor egy idő után egyre jobban kezdttem vonzódni a fiúhoz (eleinte egyáltalán nem tetszett sem külsőre se sehogy).Aztán elkezdtunk kavarni.Ekkor lépett a képbe az egyik "barátnőm" aki a fiúval is jobban van.Eleinte azt mondta hogy örül hogy alakul nekem egy új kapcsolat,meg hogy aranyosal vagyunk stb.De a lány elkezdte elcsábítani a fiút.Meg egyre többször kapttam őket intim helyzetben.Egy ideig türtem.Kerdore vontam mindkettőjüket hogy megis mi ez.Aztán úgy nezett ki hogy abba hagytak ezt.Amúgy a lánynak van barátja.Aztán miután újra a régi lett minden,akkor kezdtem érezni hogy beleszerettem a fiúba.Aztán egy közös barátunk születésnapján őket csókolozni.Ott jelentett rendezttem.Ez volt téli szünet előtt.Nem is keresttem a fiút.Aztán most ott tartunk hogy megszakította a lánnyal minden kapcsolatott (állítólag) és vágjunk bele egy kapcsolatba.De én bizonytalan vagyok.Mert bent van a pakliban hogy megcsal.Mit tegyek ?

Mindketten 19 évesek vagyunk.



2016. jan. 23. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek kerdezed, ugyis osszejossz vele.
2016. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Véleményetek
2016. jan. 23. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, most ha már az elején is félremegy, mert ez nevezhető annak, akkor szerintem reménytelen a helyzet.
2016. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a pi.csába.
2016. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én ezek után nem tudnék megbízni benne, de te tudod.
2016. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)
2016. jan. 24. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!