Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elüldöztem magamtól a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elüldöztem magamtól a lelki társam, vagy sosem volt az?

Figyelt kérdés

Elég furcsa. 5 évig voltam együtt egy sráccal, igazi első nagy szerelem volt mindkettőnknek rengeteg szenvedéllyel, napi többször szexeltünk, ha összevesztünk nagy sírós-csókos békülés. Kicsit érzelmi hullámvasút volt, de nem az a típus ami a földbe döngöl - sokkal inkább a felemelő, mámoros. Imádtam, az évek múltával is hihetetlen szerelmesek voltunk. Azonban az élet közbeszólt, amit én nehezen kezeltem, az utolsó évre megromlott a kapcsolatunk, és végül végleg eltaszítottam magamtól, csúnyán szakítottam vele.


A kapcsolatunk során fura, de általában összhangban voltak a gondolataink, megéreztük egymás bajait, tudtuk ha baj van a másikkal.. olyasmi volt ez, mint amiket az elválasztott ikertestvérekről olvasni, néha már kísérteties volt. Ha összevesztünk, tudtam mikor gondol rám, és mikor közeledik a perc mikor végleg nem bírja nélkülem egy percig se, és meglep. Furcsa, de komolyan úgy éreztem hogy kölcsönösen megérezzük a dolgokat, és ő is így volt vele. Pedig nem hittem az ilyen lelkitárs dolgokban, de kísértetiesen megéreztük mi a helyzet a másikkal, vagy mit gondol.


Már két éve, hogy szakítottam vele, mindkettőnknek más párja van. Nem maradtunk beszélőviszonyban, a csúnya szakítás után képtelenek voltunk rá, és tele voltunk daccal. Komolyan úgy éreztem, lezártam magamban, tudtam már reálisan nézni rá,és úgy éreztem újra szerelmes lettem -a mostani páromba. Vele kiegyensúlyozottabb a helyzet, stabil a kapcsolat, nincs érzelmi hullámvasút, szereteten, tiszteleten és gyengédségen alapul a kapcsolatunk.


Újabban hasonló álmok, megérzések gyötörnek. A semmiből. Hogy rám gondol. Tudom, badarságnak tűnik de hetek óta érzem. Eleinte elhessegettem a fejemből ezeket, nem voltam hajlandó gondolkozni rajta, mert "lezártam és miért gondolkoznék ezen?" De egyre erősebb. Valami ordító érzés, erősebb mint a gravitáció. De nem értem. Nem beszélünk, nem is valószínű hogy mostanában futnánk össze (külön városban éltünk már akkor is, ha arrafele járok én busszal, ő csak kocsival, más helyeken, etc)

Facebookon nem fog rámírni. Én se rá.Képtelen vagyok elnyomnni az érzést. Viszont nagyon dacos típus, nem fogok kezdeményezni, és szeretem/tisztelem a mostani párom.


honnan jött ez, és miért? mit csináljak?


2016. jan. 23. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Évek múltán MIÉRT jött hirtelen ez a hihetetlen erős valami, mit tudnék vele kezdeni? Létezik ilyen, vagy lenne racionálisabb oka?
2016. jan. 23. 22:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ez lesz a megnyugtató válasz, és nem erre vársz, de: Én hiszek ilyesmiben, és igen, el tudom képzelni, hogy a lelkitársad volt, és most rád gondol, ezért jutott eszedbe. Mit tegyél? Továbbléptetek, és az élet megy tovább. Van egy párod, akit szeretsz, tisztelsz. Ha nem lépsz semmit, idővel elcsitulnak ezek az érzések.
2016. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert az első szerelem volt.Egyébként ha ez később is visszatér és már zavar a mindennapi életedben, sztem keresd majd meg. A legtöbb esetben egyszeri alkalom az elsővel valo kapcsolat, de vannak, akiknél annyira megmarad, és tényleg annyira jo párost alkotnak, hogy később is egymásra találnak.

Egyelőre a jelennel foglalkozz, hogy akarnál-e valamit még tőle vagy sem. Egyébként sztem nyugodtan irhatsz neki, ha ez ennyire foglalkoztat, bakker 5 évig ismertétek egymást. Nehogy már ne merjél neki irni, ha szeretnél vele beszélgetni.

2016. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ne tegyél semmit, éld az életed és majd elmúlik.
2016. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Biztos,hogy a mostani párod szereted?

És miért szakítottál?

2016. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát kellemetlen helyzet és hihetetlen felkavaró.. az online beszélgetés viszont nem vezetne jóra, mindig személyes találkozó volt a megoldás számunkra, online valahogy mindig balul sültek el a dolgok. az érzés már a hétköznapi életben is hihetetlen zavaró, a legváratlanabb helyzetekben leszek intenzíven szomorú. nagyon nem hiányzott ez az életemből most, de úgy érzem képtelen vagyok ignorálni a dolgot.. bele fogok bolondulni:(
2016. jan. 23. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Én felhívnám megkérdezni, hogy miért gondolkodik rólam. Mivel kettőtök között ilyen érdekes volt a kapcsolat, ezért nem fog meglepődni. :) Egy telefon nem a világ vége.
2016. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Anno meghalt egy hozzám közel àlló személy, depressziós lettem, az öngyilkosságon gondolkoztam és önpusztító, hedonista életvitelbe kezdtem, úgy éreztem mindegy csak pár percre csituljanak a démonjain. Próbált támogatni, de az utolsó évben csak őt (és magamat) bántottam. Végül úgy érezte teljesen magára hagytam (ami sajnos igaz volt, nagyon önsajnàlatba süppedtem) és szakítottam is. Egyedül maradt, a barátaimnak panaszkodott egy ideig hogy magára hagytam egyik percről a másikra, pedig ő hitte hogy egy hihetetlen mély, elszakíthatatlan kötelék van köztünk. Ennyi.


Mostani párommal kapcsolatban stabil és biztos érzéseim vannak, teljesen másfajta kapcsolat. Nyugis, kiszámítható, gyengéd. Rosszul érzem magam és bűntudatom van emiatt a feltörő érzés miatt, de nem tudom elfedni. Évekig meg se fordult a fejemben az exem, sose akartam visszakapni. Valószínűleg más emberek vagyunk már, stb. De miért bukkant fel, mikor eddig nyoma se volt? Hogy töröljem ki a tudatomból, hogy visszatérhessek a normál életvitelemhez?

2016. jan. 23. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!