Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kölcsönadnád a barátnődnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönadnád a barátnődnek az autódat?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy a férfiak mennyire hajlandóak hagyni, hogy a nő vezessen. Van egy típus, aki nagyon szereti az autóját, és emiatt nem szívesen válik meg tőle. Vannak olyanok is, akik úgy gondolják, hogy a nőnek az anyósülésen a helye, csak egy kiegészítő, és úgyse tud vezetni. Vannak olyanok is, ahol a nő szimplán sose vezet, szállnak ki a bevásárlóközpontnál, és mindig a férfi száll ki a kormány mellől, a nő az anyósülésről...


Az érdekel, hogy az ilyenek vannak többségben, vagy azok, akik egy szóra kölcsönadnák a barátnőnek, vagy nőrokonnak az autót, ha kéri, és ezt teljesen természetesnek tartják, ESETLEG a nő vezetheti az autót akkor is, ha a férfi mellette ül.


27N


2015. nov. 20. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Férfiak okoznak általában balesetet,szóval a nő okosabban vezet ,odadhatod neki
2015. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Clark Kent.. ***** válasza:
23%

NEM.


Szó sem lehet róla.

2015. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
S ennek mi vala köze ama Társkeresési problémákhoz, melynek szellemében eme kategória megalkottatott?
2015. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Kölcsön, ha jól vezetne. Másképp nem, mivel én brutálisan jól vezetek. :] Magas a léc. :D
2015. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Miert kell mindig arra gondolni h a noknek nem lehet autoja?!


Amugy igen kolcson, ha szuksége van ra, vigye !

2015. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3: Hogy mi köze a társkereséshez? Szerintem az messze áll az ideális kapcsolattól, ahol az egyik fél bekorlátozza a másikat egy ilyen dologban, és abszolút fokmérője lehet ez annak, hogy az adott férfi milyen jellem. Az autó a fontosabb, vagy a barátnő...? Sokan kihegyezik erre a dolgot, pedig nagy valószínűséggel az autónak semmi baja nem lenne attól, hogy a nő elmegy vásárolni vele, aztán visszahozza...


Persze lehet olyan nő, aki félelemből nem akar vezetni, és inkább a párjára hagyja a dolgot, de én most arra vagyok kíváncsi, hogy ki az, aki kifejezetten el is tiltja a vezetéstől a nőt.

2015. nov. 20. 15:55
 7/16 A kérdező kommentje:

4: Aha, te inkább brutálisan vezetsz, nem? :D


Akkor te is nemmel válaszoltál... Na eddig 2 igen 2 nem, 1 tartózkodott.

2015. nov. 20. 16:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha tudom, és tapasztaltam már, hogy jól vezet akkor viheti bármikor.
2015. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem adom kölcsön az autót senkinek, mert munkaeszközöm, és ha valaki összetöri, akkor az én legyek, ne más. Bárki összetörheti az autót, pl. Hamilton, az idei Forma-1 világbajnok múlt héten összetörte saját hibájából az utcai autóját, mert lecsúszott a lába a fékről. Pont ezért nem is kérek kölcsön autó.


Ha a barátnőm töri össze, akkor mi a helyes? Fizettessem ki vele, mint egy idegennel? De akkor mitől a barátnőm? Vagy engedjem el? Akkor az önérzete sérül, és örökké adósnak fogja érezni magát.


Szerinted mi a helyes ilyenkor?

2015. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy tudná vezetni a jó öreg KAMAZ-omat.
2015. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!