Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Attól félek, az ex jobb volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek, az ex jobb volt nálam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom akkor lett 15 éves, mikor összejöttek, a lány másfél évvel idősebb. Miattam hagyta ott egyébként, mert elege lett a hangulatingadozásokból, a hisztikből és abból, hogy a lánynak néha más srácok is tetszettek.

A fő gondom az, hogy én a barátom kedvéért lemondtam a bulizásról, nem járok el a barátnőimmel sem csak kb. félévente egyszer, míg ők szinte mindig külön töltötték a szilveszter-karácsonyt és a nyárból is 2-3 heteket nem találkoztak, amíg külön nyaraltak. Nálunk ilyen nincs, én nem szoktam ilyen hosszú időre elmenni, ő sem, és mindketten inkább otthon ülős típusok vagyunk. Úgy kerültünk egyébként kapcsolatba egymással, hogy én gyerekkori “szerelme” vagyok, többször is próbált engem meghódítani (aztán összejött egy másik lánnyal). Utána öt év múlva miattam dobta ki, bár akkor még nem tudta, hogy mi össze fogunk-e jönni, mert én mondtam neki, hogy kizárt dolog. Két hét múlva mégis összejöttünk (lefeküdtünk és azóta együtt vagyunk), voltak már veszekedések is, ahogy mindenkinél, de aránylag kulturáltan oldjuk meg a felmerülő gondokat. Engem mégis zavar, mert anno 15 évesen arra csajra 10 hónapot várt, 5 évvel később én meg szinte odadobtam magam…

Persze nehezen jöttünk össze, én nem akartam őt, ő viszont minden követ megmozgatott értem, még anyukám mondta, hogy le a kalappal a fiú előtt.

Azóta viszont ellustult, és félek, hogy az, hogy én nem olyan vagyok, mint régen, vagy mint az ex (ergo nem járok el félévente két-három hétre nyaralni a barátokkal még olyankor is mikor szilveszter van – hogy megmutassam, én megtehetem azt, hogy itt hagyom a pasim). Én inkább vele bulizom, kevesebbet vagyok a barátaimmal, csak hogy vele lehessek, mindent megkap tőlem szexuálisan (az előző lánytól nem kapott szexet mert a csaj utálta).

Így már nem leszek elérhetetlen lány, akiért küzdeni kell folyamatosan, hanem már “elejtett vad” vagyok, és mást keres majd?

Hogy tartsam fent az érdeklődését? Menjek el bulizni akkor is, ha nem akarok? Ő utálja, ha megyek, szabályosan nem enged!

Ráadásul a barátom hosszú haj mániás ahogy a csajnak is van nekem meg vállig érő (bár ez már csak női baromság, nem ezen múlik :D de na, kombinálok)



2016. jan. 24. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok smiley??? Miert hivod magad nonek?? Miert a felnott kategoria?? Hany eves vagy?
2016. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk mindketten.
2016. jan. 24. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Tini parkapcsolatok kategoria... egy 15 eves kori kapcsolaton merengsz. En is 20 vagyok de a fejem a falba tudnam verni hogy milyen hulye voltam akkor te meg egy akkori tini kapcsolatra vagy feltekeny. Felnott kapcsolatot kene itt kialakitani... de erre meg nem vagy keszen fejben, ha ilyeneken toprengsz hogy de bezzeg egy csajszi 15 evesen 10 honap utan fekudt le a kistini pasijaval. Ne mar. Felnott no vagy, viselkedj is ugy legyszives mert ez igy nevetseges. A barataidat meg ne hanyagold el a pasi miatt mert ez a legrosszabb amit tehetsz. Ha mindig csak egyutt vagytok kulon nincsenek elmenyek akkor mit tudtok bele adni a kapcsolatba egy ido utan? Semmi impulzus nem er titeket.
2016. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos aggodalmaskodó típus és neurotikus szeretethiányos voltam kb. 2-3 hónapja a kapcsolat miatt, most elméletileg már nem (pszichomókus Belső Nóra mondta).

Ez is szerepet játszhat ebben.

2016. jan. 25. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!