Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy békeszerető férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy békeszerető férfi, aki korábbi kapcsolataiban inkább fölérendelt volt, vajon hosszutávon együtt tud maradni egy hangos, erős személyiségű, veszekedős, hirtelen haragu nővel, aki gyakran fölérendelt a kapcsolatukban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 22:12
 1/6 Clark Kent.. ***** válasza:
Békeszerető férfi hogy lehet fölérendelt? Általában azok papucsok.
2016. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ugy, hogy nem a szo rossz értelmében volt fölérendelt, és a lányok inkább kissé irányitásra szorulo tipusok voltak
2016. jan. 25. 22:55
 3/6 Clark Kent.. ***** válasza:
24%

A férfiak ne szoruljanak a nők irányítására semennyire, maradjunk annyiban. A férfiaknak kell irányítaniuk a nőket. Amikor egy nő összeomlik, akkor a férfinak kell irányt mutatnia, és erősítenie, nem pedig fordítva.


A kérdésre a válasz meg annyi, hogy ha a békeszerető srác tud férfi lenni a talpán és átvenni a domináns szerepet, akkor akkor nem lesz gond. Viszont ha erre képtelen, akkor bekerül a papucs kategóriába, onnan meg vagy a barát-zónába. Másik esetben a csaj teljesen elveszíti iránta az érdeklődését.

2016. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges kapcsolatban senki sem dominál. Az, hogy a párod lobbanékony, még nem jelenti azt, hogy nem lehet vele értelmesen megbeszélni a dolgokat.

Az erős személyiséget pedig úgy lehet "orvosolni", ha kellő empátiával a "domináns" fél (legyen akár férfi, akár nő) belátja, hogy a párkapcsolat két egyenrangú ember "szövetsége" és nem egy saját kiskirályság kialakítására szolgál.

2016. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, a mi kapcsolatunk ilyen, és kicsit több, mint két éve vagyunk együtt, nem tudom ez mennyire hosszútávú, bár 2 éve együtt is élünk.

Én nagyon lobbanékony vagyok, két pillanat alatt leszek tök ideges valami apróság miatt, és van, hogy hozzám sem lehet szólni.

A barátom remekül kezeli, ráadásul olyan ügyességgel ugrál az idegszálaimon, hogy azt is tudja, mikor vagyok még olyan állapotban, hogy hazafele egy

"-beugorjunk a gyógyszertárba?

- minek?

-nyugtatóért"

típusú párbeszéd még nem ront, hanem javít a helyzeten. Szóval remekül kezeli, könnyebb így, hogy nem lesz ő is ideges amiért én bosszankodom, sokkal gyorsabban lenyugszom, mert nem jön még az alap szituációra egy veszekedés is.

A másik, hogy szerintem a mindennapokban én dominálok, szervezem az életünket, mert nekem van időm, ő csak azt csinálja meg, ami rámarad, és amiért szólok.

De valójában úgy általában mégis ő a domináns a kapcsolatunkban, mert ahogy az egyik válaszoló fogalmazott, ő az, aki irányt mutat a nehéz helyzetekben.

Szóval nálunk szerintem megvan az egyensúly, és jól működik:)

2016. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még rövid távon se.

A békeszerető férfiakat nem vonzza, hogy örökké csatározhassanak a nőjükkel, és akkor van ku.ss, ha meghunyászkodnak.


Ilyen hisztérikát ember legyen a talpán, aki el tud viselni, és azok általában vagy a papucsállatkák, akik kétségbeesetten csüngenek a nőn, és a szájukba is sza.rnat, csak ne hagyja el őket, vagy a hasonló temperamentumú macsók, akik élvezik, hogy újra és újra be tudják törni a makrancos kancájukat.

2016. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!