Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a kapcsolatom vele? Sose fogom elfelejteni? Hosszú történet.

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdödött hogy ismim által találkoztunk elsőnek .Én mikor megláttam valami elszakadt bennem ,mintha se kép se hang nem lett volna. Csak bámultam és nem birtam levenni rólam a szemem. Utána bemutatak egymásnak beszélgetünk és eltűnt. Rá fél évre felbukkant a semmiből ,találkoztunk többször és összejöttünk. Aztán szakitott velem mert hosszabb időre vidékre költözött és félt hogy megcsalom. Lett másik párkapcsolatom rá pár évre.időről időre felbukkant és azt mondta hogy szeret és velem akar lenni. De nem nem foglalkoztam vele. Aztán volt a párkapcsolatomnak egy elég rosz időszaka és végül találkoztam vele,és ott hagytam az akori páromat miatta mert nem szeretem volna megcsalni . De mikor eljött az idő hogy együtt legyünk nem jött nem keresett. Igy hagytam nem kerestem . aztán megint felhivott egy idő után hogy szeretne talalkozni és beszelni . a végére megint az sült ki hogy én féltem hogy megint ott hagy faképnél,kitöröltem az ismijeim közül. De egy átkom van hogy mai napig szeretem és gondolok rá,és ha tudnám hogy nem hagyna el vele lennék ha lehetne. A végére írnám hogy 6 éve megy így !Ha én nem keresem egy idő után akkor ő keres. Vagy tényleg véletlenül találkozunk ezt már többször megtörtént. Segitsetek mit csináljak ?
2016. jan. 27. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az idő majd minden sebet begyogyit ..na ugye hogy hülyeség??

Kezd uj életet és ha fekbukkan màr ne akarj tőle semmit se mert jàtszik veled..majd ha neki jó lesz elövesz téged addig vannak mások neki.

2016. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
Én leépíteném a helyedben, mert ez az ember nem gondolja komolyan. Nem képes elkötelezni magát semennyire sem. Mit várnál a jövőben egy ilyen "kapcsolattól"? Örök bizonytalanságot?
2016. jan. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!