Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lesz e valaha normális kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulek Péter kérdése:

Lesz e valaha normális kapcsolatom van nő aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
Etyke gyerek voltam egész életemben fiatal koromban, és agresszívabb vagyok mostanában, Ezt hogyan tudnám ki nevelni magamból? Egyre jobban igyekszem :) és sikerül szerintem az agresszivitásommal nincs mostanában baj, de az etykeségemet, elvagyok a magam kis világába nehezen engedem be az embereket ilyenek, ezen hogyan tudnék változtatni ? Köszi a válaszokat előre is :)
2016. jan. 17. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az agresszivitást,fizikai bántalmazást senki nem fogja elfogadni,a különcséget lehet tolerálni de a kontroll nélküli(vagy visszatartott) agressziót nem! /-Van erre gyógyszer egyébként./
2016. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Halálra vagy ítélve. (irónia)
2016. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Azért írtam a javulást az agresszivitásra :D mert régen gyógyszert kellett szednem, most meg már nem és vissza is tudom fogni magamat :) ha előtör egy ilyen hullám :D :)
2016. jan. 17. 19:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

az vezethet ki ebből, ha látod, hogy másoknak milyen jó együtt lenni.


az agresszivitás kemény dolog. valami bajod, hiányérzeted csak van, amit meg kellene oldani. sajnos nem tudlak arra bátorítani, hogy menj másokhoz közel, ha nem tudod biztosan, hogy nem fogod bántani őket.


az, hogy egyedüli gyerek vagy, nem magyaráz semmit. nem lesz az ember attól ellenséges, hogy nincsen testvére.

2016. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Figyelj én magatartás 5-ös szorgalom 5-ös gyerek voltam, nem voltam agresszív soha mostanában alakult ki meg orvoshoz is járok vele, valami hormon lehetett eddig az jött le
2016. jan. 17. 19:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Gondolom nem akarsz agresszív pillanataidban félelmet látni a feleséged/gyereked szemében, szóval szerintem tedd félre a büszkeségedet, és keress fel egy szakembert.


Nem hiszem, hogy lennének reménytelen emberek, de néhány problémával komolyan kell foglalkozni.

2016. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne? Ha az agresszivitást sikerül visszafognod, miért ne lehetne? Az hogy egyke vagy és elvagy a magad kis világában, attól még nyugodtan lehet normális kapcsolatod. Változtatni ezen annyival tudsz, ha szeretnél, hogy akiben megbízol, annak elmondod a gondolataidat, amit amúgy magadnak szoktál megőrizni és próbálsz nyitni felé. Nem kell nagy lépésekben. Elég csak egyszer-kétszer, aztán egy idő után fel se fog tűnni, hogy ezt teszed.
2016. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
magatartás 5 szorgalom 5 uramisten.....
2016. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
milyen az az etyke ??
2016. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyke bocsánat
2016. jan. 17. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!