Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy adnátok át egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy adnátok át egy ilyen ajándékot a szerelmeteknek? Hogy lenne jobb?

Figyelt kérdés

Bizonyos alkalomból írtam egy levelet, amelyben elmondom neki hogy mit jelent számomra. (Összeszedett, szépen megírt üzenet.)


Fél éve vagyunk együtt, de még mindig látom, hogy néha problémái vannak az önbizalmával. Elég érzelmes típus, így jó ajándéknak gondoltam (többek között).


Viszont nem tudom hogy lenne a legszerencsésebb átadni. Nála hagyjam, hogy akkor találja meg ha egyedül van és egyedül olvassa el, vagy adjam át személyesen és legyek vele mikor elolvassa? Kíváncsi lennék a reakciójára, de elég mély érzésekről írok benne, remélem nem hoznék létre egy kellemetlen helyzetet vele.


Ti hogy adnátok oda, illetve minek örülnétek jobban ha ti kapnátok?


(Csak érdeklődés gyanánt, örülnétek egy ilyen ajándéknak?)


21L


2016. jan. 27. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Add át neki személyesen, és légy vele, mikor elolvassa. Így elolvasás után meg is tudjátok beszélni, hogy kinek milyen gondolatai vannak ezek után.


(Én örülök az ilyen meglepi leveleknek, páromtól többször kaptam ilyet, és én is adtam már neki hasonlót.)

2016. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írt barátom anno egy két szerelmesebb hangvételű levelet.Akkor még külön éltünk és bedobta a postaládámba :D Meglepődtem,nekem tetszett :)
2016. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi lehetőséget választottam. Akkor adtam oda, amikor ott tudtam lenni vele. Nagyon örült neki.

Nekem melyik helyzet tetszene jobban? Fogós kérdés. Talán az, amikor egyedül lehetek a levelemmel, mert olyan ember vagyok, aki órákig is el tud lenni a saját gondolataival. :) Viszont a másik lehetőséggel sincs problémám, az is jó.

2016. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!