Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt valaki közületek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki közületek, akik úgy érzik, megtalálták életük párját, és többet nem akarnak mással lenni? (Nem házasok, csak párkapcsolatban élők! )

Figyelt kérdés
Kort és nemet is :)
2016. jan. 27. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, sör a neve. 23F
2016. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Most épp nem, de csak úgy jövök össze valakivel, ha ezt érzem vele. Nem is történt meg eddig gyakran (kétszer).

24/F

2016. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, én itt vagyok, 3 évesek leszünk egy hónap múlva.


Ő 31F, én 25N

2016. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20N és 20F 3 éve boldogan, első babánkat várjuk :)
2016. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Friss szerelemnel mindig igy vagy. Egy kapcsolatert viszont hosszu tavon meg kell majd dolgozni. Mikor az ujdonsag varazsa elillan.


Mondjuk en ugy erzem ,hogy meg mindig ugyan ugy szeretem a parom mint 3 evvel ezelott, de szerintem ha ossze hasonlitom az akkor es mostot eg es fold.


Szokatam is mondogatni neki, hogy bezzeg regen amikor meg szerettel egy egy kisebb nezetelteresunknel. :-)

persze tudom ,erzem,hogy most is szeretjük egymast,de az elejen mas volt.


Az eleje mindig a legjobb,legszenvedelyesebb.Csakis rajtatok mulik meddig marad az.


En meg mindig "olni tudnek" erte!!! ;-)


Sok boldogsagot nektek,elvezetek jol egymast. :-*

2016. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt a: 27/N
2016. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
Jelen. Csak reméljük és dolgozunk rajta, hogy ez valóban sose múljon el egyikünk részéről sem.
2016. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, 23N
2016. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4 éve vagyok a barátommal, remélem együtt maradunk :)

nagyon nagyon passzolunk testileg-lelkileg, és ráadásul én még jobbnak érzem a kapcsolatunkat, mint 4 évvel ezelőtt, az elején. tehát szerintem nem törvényszerű az "összehasonlíthatatlanság", mint amit az 5ös írt.

2016. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy érzem igen. A többi válaszolóhoz képest még fiatal a kapcsolatunk, de szerelem volt első látásra. Mindenben passzolunk, minden megvan köztünk ami kell. :)

21L, 21F

2016. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!