Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy oldjuk meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel talàlkozok,màr le is feküdtem vele 3.randinál.Mindkettőnknek nagyon jò volt.Azt mondta hogy nagyon kedvel de neki mèg időre van szüksège.

Öszintènek tünik velem.

Nagyon elfoglalt ès keveset találkozunk.

Neki anyagi problèmài vannak ezèrt sokat dolgozik.

Szeretnèm ha többet talàlkoznànk.

Sajnos ritkàn talàlkozunk ès èn ezt nehezen birom.



2016. jan. 28. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, szerelem! :D
2016. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nagy büdös lófa.szt!!

Érdekes, amíg nem farkalt meg, nem kellett neki több idő?


Vagy az van, hogy neki nem volt jó a szex, és mégse kellesz neki, vagy eleve csak ennyit akart tőled, és most elkezdett leépíteni.


Így jártál.

2016. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De beszélünk minden nap,nem hinném hogy csak Ennyi volt.Tényleg nagyon elfoglalt,nehéz az idő beosztása.

Hát kifogtam.Ha nem kellek úgy is kiderül nem sokára.

2016. jan. 28. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Az embernek csak arra nincs ideje, amire nem is akarja hogy legyen...

Ez esetben lehet kivétel ha mondjuk 100 kmre laktok egymástól, mert akkor valóban nehéz a sűrű találka, s max a hétvége marad. De úgy érzem itt nem erről van szó.


Vagy hát te tudod mit dolgozik, járhat e az valóban ennyire kevés szabadidővel

2016. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg csak randiztatok, ez nem volt téma meg probléma se, most hogy du.gtatok, már egyből gond.

Az hogy időre van szüksége nem azt jelenti, hogy túl sokat dolgozik, hanem hogy még nem döntötte el, mit akar tőled. Lehet, hogy semmit.

2016. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz helyzetbe van a srác,mélyponton van.Tudom.

De kitartó leszek és megpróbálok türelmes lenni.Mást nem tehetek.Ha erőltetem annál rosszabb szerintem.

2016. jan. 28. 15:41
 7/7 A kérdező kommentje:
1,5óra busszal a távolság.
2016. jan. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!