Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek ki a srácból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki a srácból, hogy felejtsem el ha minden nap látom?

Figyelt kérdés

Egy környéken lakunk, igy minden nap együtt utazunk, egy munkahelyen dolgozunk igy egész nap látom, egy a baráti társaságunk igy közösen járunk szórakozni is. A pasi már régóta tudja hogy tetszik bár nem közvetlen tőlem tudta meg, viszont tudom hogy őt nem érdeklem, ezt én se tőle tudtam meg, de tettekkel többször alátámasztotta. Rástartolt egy barátnőmre igaz a nő kezdeményezett azóta nem a barátnőm, próbálkozott más nőknél, a társaságba minden nőnek udvarolgat, bókol, én levegő vagyok számára. Ha buliba megyünk sosem jön oda hozzám se beszélgetni se táncolni. Mindenki mondta nekem hogy ő még ezt bánni fogja, sőt többen győzködték hogy adjon esélyt, de azt nem is akarom hogy ugy legyen velem ha nem érez semmit. Viszont engem folyton bánt a közönyös elutasító viselkedése igy volt, hogy be is szóltam neki, pedig szeretem... Most hogy felejtsem el ha egy helyen lakunk, dolgozunk, közösek a barátaink. Kezdjek valahol ùj életet csak mert neki nem kellek? Nemrég ugy tűnt ki megy külföldre pár hétig nem találkoztunk kezdtem "kigyógyulni" belőlle, de most visszajött, sosem fogom igy elfelejteni.:(

25/L


2015. máj. 25. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudom,milyen gáz ez a helyzet,így sokkal tovább tart és nehezebb elfelejteni őt.Adj időt magadnak,tarts ki,légy erős,és az idő téged fog igazolni!Könnyű ezt mondani,de én is ezt csinálom nap,mint nap.Addig,míg meg nem találom azt,aki hozzám való.Akire te vágysz,az sajnos nem a te embered.Nehéz ezt elfogadni,de muszáj.

2015. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mihamarabb találni magadnak valaki mást.ha másképp nem megy.neten beszélgess bárkivel,és a legszimpibbel próbálkozz. Így talán gyorsabb lesz. A baráti kört pedig hanyagold egy időre.
2015. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress egy még jóképűbb pasit!
2015. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!