Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket is zavar ha ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar ha ismeretlenek jelölgetik a párotokat?

Figyelt kérdés

A párom nem jár el bulizni, és nem csajozik mllettem.

Mégis mutatja hogy mostanság bejelölgetik ismeretlen nők...

Némelyikkel közös ismerősük sincsen...

Plusz kint van hogy kapcsolatban vagyunk és nincs is kép a páromról, csak ilyen autós profilkép. Sőt minden idegennek le vannak tiltva a képek láthatóságai...tehát azt sem tudják hogy nézhet ki..de jelölik

ű

Persze sose igazol vissza...de engem ez zavar..alapból féltékeny vagyok...és ez idegesít


2016. febr. 1. 16:36
 1/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Istenem, de jò az életem fészbuk nélkül!!!!

Milyen jò!!!!!

2016. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs facebookom, de nem zavarna, ha jelölgetnék a páromat. A párom, nem a tulajdonom.
2016. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne zavarnia?


Nem vagyok féltékeny, annál idiótább dolog kevés van a világon.

2016. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha vissza se jelöli őket, akkor igazán fölösleges ezen rugóznod. Engem is bejelölt egy rakás ismeretlen, és hát elég érdekesnek találnám, ha a párom ezen fennakadna, igazán nem én tehetek róla, ha megnyomta egy idióta dél-dakotában az "ismerősnek jelöl" gombot.


(Amúgy az elsőnek üzenem, nem a facebook léte vagy nem léte, hanem a józan ész teszi értelmessé az életet.)

2016. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem kimondottan zavar, ha a párom hátát zsírkrétával, festékkel jelölgetik.
2016. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló, arról nem a facebook tehet, hogy valaki hülye. Ha ötven évvel korábban születik, akkor azért nyafogna, hogy a buszvezető vagy az eladó rá mosolygott és visszaköszön a párjára. Csak éppen nem neked, mert nem lett volna internet, gyakorikérdések, stb.
2016. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bízol meg benne, itt ez a baj
2016. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mókás. Sokszor gondolkodom azon, hogy az ilyen nők vajon mit éreznek. Volt olyan is, hogy írtak a barátomnak egy üzenetet, hogy "szia, bejelölsz?", vagy éppen megbökik. Nem zavar, sajnálom, hogy úgy érzik, már nekik kell udvarolniuk a srácoknak.
2016. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!