Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal 2 hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 hónapja együtt vagyunk, az normális hogy mindig mondjuk egymásnak hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Én tényleg szeretem, nagyon. Sajnos csak hétvégén találkozunk, de vajon ő is így érez mint én? Furcsa mert még nem szexeltünk, szűz vagyok. És pont ezért kérdezem, de mondja mindig hogy nem akar elveszíteni...csak nyílván bennem van az hogy amiért még nem adtam magam oda menni fogok a levesbe. 21L
2016. febr. 1. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de szerintem aki nem bír ki néhány hónapot az lukra játszik. Főleg hogy szűz vagy. Szóval ha épp nagy a szerelem és úgy fest a srác normális akkor nyugi ha meg siettet akkor nem ő az akivel el kéne vesztened.

Nincs azzal semmi baj hogy már megy a szeretlekezés és próbáld kiélvezni ahelyett hogy kattogsz. Bízd az időre.

2016. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!