Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel kb 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel kb 2 hónapja vagyunk együtt. Állítólag szeret (bár még egyikünk sem mondta ezt a szót ki) de még is könyörögni kell mindig, hogy találkozzunk. Ez normális? Fog ez javulni?

Figyelt kérdés

Szóval. Barátnőm dolgozik kb. napi 10 órát. Nincs semmilyen plusz elfoglaltsága. Heti 1x találkozunk. Eddig kb 6x találkoztunk. Még nem feküdtünk le egymással.

Mindig nekem kell ráírni, és kb könyörögni kell, hogy tudjunk találkozni, de amikor együtt vagyunk akkor meg nem akar elengedni. Azt szokta mondani, hogy minél többet van velem annál nehezebb nélkülem. NEKEM IS. Akkor nem értem, hogy miért kell kb könyörögni, hogy találkozzunk végre. Plusz miért nem tudunk többet találkozni. Azt mondta szeretne de még sem tesz semmit érte. Mindig az a duma, hogy nem ér rá. Ugyan már.

Egy nap 24 órából áll. 10 órát dolgozik marad 14 óra. Mondjuk 8 órát alszik akkor marad 6 óra. Ha még a kajálást és a készülődést is levonjuk marad kb 3 óra.

Nem hiszem el, hogy nincs 3 órája rám. Ha nem is napi szinten de azért hetente 3x találkozni olyan nagy kérés??

Tényleg tanácstalan vagyok.



2015. jan. 6. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

ez amolyan kullancs szindróma részedről

én pl azt utáltam, sőt most is utálom amikor mások beosztják az időmet ezzek a szöveggel hogy "ja ekkor már ugyse dolgozól szóval ráérsz" erre azt mondom "Én akkor érek rá amikor én is úgy gondolom" de amikor ezt kimondom vége a kapcsolatnak

2015. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

másrészt 10 óra munka az eléggé kimeríti az embert.

mennyi idősek vagytok te egyébként dolgozol ?

2015. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti hogy szüksége van valakire aki szeretgeti, és érezteti hogy törődik vele. Nekem is ez volt egy lánnyal. igazából az ilyen nők nem szeretnének komolyat, félnek az elköteleződéstől, csak nem szeretnének egyedül lenni
2015. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-s. Én nem akarom beosztani az idejét. Nem is mondtam neki még csak hasonlót sem soha. Csak nem értem, hogy miért nem tudunk többet találkozni.


2-s. 23L / 26F Igen dolgozom. Előző kapcsolatomban megcsináltam csomószor azt, hogy 16 órát dolgoztam átmentem barátnőmhöz aztán újabb 16 óra és semmi alvás.

Eddgi 3 napig voltam ébren folyamatosan, úgy, hogy tudom milyen amikor fáradt az ember.


3-s nak köszönöm az őszinte és elgondolkodtató és nem csipkelődő választ.

2015. jan. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!