Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak, hogy ne zavarjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy ne zavarjon és ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy lany barátja es a csaj minden hülyeségért felhívja pl hol vagy megvarlak h együtt menjünk az egyetemre. De a csaj is tudja h zavar engem h hivosgatja sot a multkor ott álltam a baratom mellett mikor felhivta es tudta h vele vagyok es megkérdezte h most a barátnőd biztos ideges h felhivtalak
2016. febr. 2. 22:11
 1/5 Költőnő? ***** válasza:
Hát ezt igazából eltalálta.
2016. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess a barátoddal arról, neki mit jelent az elköteleződés, meg neked mit jelent.
2016. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tépd meg a r.i.bit
2016. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Júúúúj, de utálom ezeket a kis P I C S Á K A T! Én is megéltem a párommal egy hasonló szitut. Neki is van egy lány sulitársa, aki totál ráakaszkodott...állandóan sírt-rítt, hogy neki milyen szar az élete meg, hogy nincsenek barátai és, hogy mennyire egyedül van a világban...a párom baromi empatikus és bárkinek segít, és imádom ezt benne, de kezdett elegem lenni abból, hogy ennek a csajnak kell a kis lelkét ápolgatni nonstop. Mellesleg megjegyezném, hogy ő soha nem kérdezte a páromtól, hogy amúgy mi újság, vagy, hogy te hogy vagy...csak az volt a lényeg, hogy ő legyen meghallgatva és az esetleges sulis jegyzeteket megkapja. Hát nem mondom volt pár veszekedés köztünk a csaj miatt, én próbáltam a páromat felvilágosítani arról, h a csaj nem egyenes, és, hogy csak kihasználja az ő jóhiszeműségét, de a párom meg állította, hogy én vagyok a hisztis, jó ez így úgy ahogy van. A pohár ott telt be, mikor az egyik nap este 11-kor írt egy sms-t a csaj, hogy "hívjál fel, mert szükségem van rád"...majd mivel nem volt rá reakció elkezdte csörgetgetni a párom mobilját...hát ANYÁD! Annyira eldurrant az agyam, hogy közöltem a párommal, hogy most leállítja a nőt, vagy én hívom vissza, de abban nem lesz köszönet! Azóta szerencsére elrendeződött a dolog, hónapok teltek el...a csaj talált egy másik "lelki szemetesládát" akit gondolom éjjel-nappal fáraszthat.


A lényeg ne hagyd elfajulni a dolgokat...mond el a párodnak, hogy ez így nagyon nem pálya! És említsd meg neki, hogy marhára nem szép tőle, hogy kibeszél téged a csajnak (nyilván a párod mondta el, hogy otthon puffogsz a nő miatt)!!! Állítsa le a nőt, vagy mehet a fenébe...ha te nem viselkedsz így, akkor ő is legyen már normális!


A csaj nem fog magától leállni...és egyre durvább dolgokat fog megengedni magának! Nem neked kell ehhez hozzászoknod! Mit csinálj, hogy ez megváltozzon? Nyomatékosan jelezd a párodnak, hogy ez így nem működik tovább! Változtasson rajta!

2016. febr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uhh jól kifogtad te is. Rendben nagyon szépen köszönöm, h válaszoltál
2016. febr. 3. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!