Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfinak mi a jó ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak mi a jó ajándék valentin napra? Ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Szex, minden mennyiségben.
2016. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Az én párom szerintem kiakadna, hogy egy ilyen marketingfogásnak bedőlök. Talán egy finom vacsorát, hozzá illő borral, utána egy közös fürdőzéssel értékelne, de egy i love you-s plüssmacitól lehet falra is mászna.

22L

2016. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én 1 romantikus vacsorának
2016. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2, igen, olyat nem is akarok.
2016. febr. 2. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek vacsorázni egy laza kis helyre:D
2016. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Én elviszem a páromat wellness hétvégére...:)


Sosem szerettem a valentin napot, de a sors fintora, hogy pont valentin napon jöttünk össze a párommal és most leszünk 1 évesek. :)

Nagyon megörült neki mikor elmondtam, hogy ez lesz a program :)


27/N

2016. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 4 éve együtt vagyunk, volt, hogy valami apróságot vettünk egymásnak, olyan is, hogy sajátkezűleg készített ajándékokat adtunk, vagy csak simán romantikáztunk egy napot. Változó, hogy ki minek örül, ahhoz ismerni kell az embert. De én Valentin-napra mindig személyesebb, romantikus jellegű dolgot gondoltam helyénvalónak. A szex se rossz ötlet amúgy, de azért valljuk be, ezt jobb helyeken megkapja az ember párja, amikor csak szeretné. Szerintem egyébként bármilyen kis kedvességnek örülni fog, a lényeg úgyis az, hogy tőled kapja.
2016. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak lesz,,rják a valentin napot!

De egy jó sz,,opással bármikor lekenyerezhetőek!

2016. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utsó: ismersz minden férfit?


Az én párom is csak kifelé macsó, de tudom, hogy vesz "valamit" Valentin napra. És azt is tudom, hogy megbántódna, ha ő nem kap semmit.


Én is ezen töröm a fejem, mivel lepjem meg.

Szerintem csinálok egy csomó, szív alakú linzert, mert sütivel mindig le tudom venni a lábáról, és értékeli, hogy munka van benne, nem a boltból hozok egy bonbont.


Meg lehet, hogy kap egy vicces alsónadrágot, mert én is szeretem, ha egy szál fehérneműben vár. ;)

2016. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok V-nap párti, igazából most először lesz, hogy van barátom akkor de neki köv. héten lesz a szülinapja így még kevésbé csinálok belőle ügyet :D Megyünk színházba, közös program megvan, ami szerintem sokkal értékesebb. MAx. valami csokit veszek neki.
2016. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!