Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék hogy úgy érezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy úgy érezzek iránta mint régebben?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja alkotunk egy párt a barátnőmmel, kijelenthetem hogy ez a 2 hónap volt életem legszebb periódusa. Múlt hétvégén felidéztünk mindent amit átéltünk eddig együtt. Nagyon felemelő érzés volt! Olyan mintha átéltem volna azt a napot újra mikor összejöttünk. Úgy éreztem ezzel, mintha mostmár kétszer annyira szerelmes lennék mint eddig. Majd kiugrott a szívem a helyéről, annyira de annyira felemelő volt!


Aztán elkezdődött ez a hét.. A hétfői nap egy komoly beszélgetésel kezdődött, olyan felesleges érvelések jöttek a párom szájából, aminek kellett volna. Olyan okokat hozott fel, amiből kifolyólag én el fogom hagyni, holott tudhatott róla hogy nem veszem figyelembe azokat a tulajdonságait, amiket más mondjuk igen. (Ezek a tulajdonságok csak kettőnkre tartoznak!). Semmi romantika nem volt azon a napon, talán az azutánin sem. 4 nappal ezután úgy érzem teljesen lesüllyedtek az érzelmeim, amiket iránta éreztem. Az elmúlt hónapok alatt napról napra egyre jobban nőtt és nőtt az iránta való érzett szerelem. 4 nap telt el ezután a komoly beszélgetés után, ezalatt a 4 nap alatt lerombolódtak azok az érzések amik 2 hónap alatt tornyosultak egymásra.

Mit tehetnék hogy újra úgy érezzek mint régen? Semmiféleképpen se szeretném őt elhagyni! Legbelül még mindig azt érzem hogy helyre lehet ezt hozni!!! Na de hogyan?



2016. febr. 5. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy titokban mégis csak rám vágysz :DDD
2016. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A viccet félretéve, semmi baj nem lesz köztetek, ez egy hullámvölgy. Amit érzel az a szerelem:) Örülj neki, én erre pl képtelen lennék:P
2016. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!