Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak meg egy kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak meg egy kedves barátommal minden kapcsolatot "csak mert" beleszerettem? Ez nem menekülés?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki, hogy többet érzek barátságnál és hogy nem akarok találkozni vele (mivel ő nős). Megértette és elfogadta. Viszont levélben tartjuk a kapcsolatot. Rendszeresen ír. De úgy érzem ez is sok. (Úgy levelezünk mintha mi sem történt volna. És ez olyan érzés mintha szerepet játszanék.)

Nem tudom hogy kérhetném, hogy ne írjon.

Nem merek az érzéseimről írni, mert félek feleslegesen terhelném és nem tudna mit kezdeni vele.

Mondjam meg neki, hogy nekem fájdalmas a jelenlegi helyzet?

Vagy "csak" szakítsak meg vele minden kapcsolatot?

Ez nem csak menekvés?

Vagy úgy is elmúlhat idővel a szerelem ha kapcsolatban maradok vele?



2016. febr. 5. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki,sok neked,még a levelezés is vele.

Felnőtt ember,gondolom megfogja érteni.

Feltéve, ha nem azért tartja a kapcsolatot veled,hogy gerincre vágjon, asszonytól, meg családtól függetlenül.

Nem.

Ez nem menekvés, inkább respekt neked, hogy nem próbálkozol nála,mert családja van.

2016. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmúlni, és nagyon tud fájni, amíg kapcsolatban vagytok, mert mindig reménykedni fogsz.Az írásodból azt látom, nem akarsz egy házasságot tönkretenni. Az én véleményem az, hogy írd meg neki, hogy ez neked fájdalmas, váljatok el békében, és bármilyen nehéz, utána ne tarts vele kapcsolatot. Próbáld elfoglalni magad, majd idővel keresss független társat. Hasonló helyzetben vagyok, beleszerettem a barátomba /nincs senkije/, de neki csak baráti érzelmei vannak. Kapcsolatban maradtunk, mélyült a barátság, de sokszor majdnem belehalok. Ne kerülj ilyen helyzetbe.
2016. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Személyiség kérdése.

Ha neked úgy könnyebb, akkor írd meg neki, hogy kéred, hagyjátok abba a levelezést is. Meg fogja érteni.

Nekem azonban mindig az volt a jobb, ha tartottam a kapcsolatot ilyen esetben, mert ha nem tudtam semmit a másikról, mindig azon morfondíroztam, mi lehet vele. Ha tartottuk a kapcsolatot, legalább tudtam. És igen, minden esetben elmúlt idővel az egyirányú érzelem, a barátság viszont megmaradt.

2016. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi megszakitottuk a kapcsolatot ugy, hogy kolcsonosen szerelmesek vagyunk egymasba, ennek 2 eve. A dolog meg mi dig tart es egy cseppeg sem enyhult az egyetlen kulonbseg h mar nem latjuk egymast nap mint nap es nem beszeltunk x ideje.


De ennyi.ha ket ember szereti egymast akkor a tavolsag csak felerositi az erzelmeket. Sztem ha kapcsolatban maradtunk volna legalabb annyira h beszelgetunk, talizunk mar ezer eve elmult volna a reszemrol (az overol nem) de igy ez ugyanakkora szerelem mint mindig is volt, az egyetlen ami valtozott az az, h mar mindketten tudjuk, h mit erez a masik es azzal is tisztaban vagyunk h szerelmesek vagyunk egymasba.


Szoval a helyedben en nem szakitanam meg vele a kapcsolatot, sztem ha beszelgettek tobb eselyed van kiszeretni belole.

2016. febr. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!