Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány barátom, ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, ma találkoztam vele, többi lent?

Figyelt kérdés
igsazából semmi nincs köztünk barátságon kívül, de én szeretnék tovább lépni, mikor találkoztam vele, meglepődött, hogy sokáig átöleltem, egyszer akartam a hátáts megsimizni gyalogolás közbe, de elutasította, meg hogy sok puszit adtam neki, ezen is meglepődött. Egy sörözőbe ültünk be, alkoholt mondjuk nem ittunk, de beszélgetés alatt, folyton a szemembe nézett, meg rákérdeztem a pasi ügyeire, azt mondja, hogy van valakivel kialakuló, de ő meg le akar lépni külföldre. Beszélgettünk, hogy mi az ideálunk, meg hogy milyen személyiségem van, azon is meglepődött, hogy nagy rend van nállam, meg hogy mennyire önálló vagyok, később dohányzásról beszéltünk és mondtam, hogy leszoknék ha lenne külső hatás, lenne értelme leszokni és ő meg mondta, hogy ha lány lenne a háttérbe? Később meg mondta, hogy a saját érdekembe szokjak le. Am ő is szokott ritkán dohányozni. Volt barátjáról is beszéltünk, elég érdekes volt ez is de ez már valahogy nem annyira tartozik ide.

2016. febr. 6. 21:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
maraság mert ő pont maradni akar szvsz a elméleted is sz@r
2016. febr. 7. 13:36
 12/14 A kérdező kommentje:

az lett a vége, hogy múltkor ölelgettem, annyit mondott rá, hogy bocsi, távolságtartó vagyok, időre van szükségem (szakított valakivel)

véleményem szerint levágta, hogy bejön nekem és hogy én lépnék tovább

2016. febr. 10. 21:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint meg szart sem akar tőled.

A lányok meg a szakítás utáni idő... Jaj ne viccelj már. A lányok gyakran egyik kapcsolatból azonnal a másikba ugranak, néha átfedéssel is kettő között feltéve, ha megismernek valami olyan pasit akivel el tudják képzelni. A többieknek "várniuk" kell, halálukig kb.

2016. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
inkább ki se írok semmit, mert jaguar warrior jobban megszakérti, oké, alá írom, de akkor most vagy ennyire levágta és elkezd velem játszani vagy nem tudom :/
2016. febr. 10. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!