Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy álltok az exxel hallgatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok az exxel hallgatott zenékhez? Mármint ha szereted az adott számot, akkor meghallgatod ugyanúgy mint bármelyiket?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én igen!

23/L

2016. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Egyébként én is,csak kíváncsi vagyok mások hogy állnak ehhez,mert ismerek olyat aki igen,de olyat is akiből ha hallja nem vált ki semmi olyan érzést,de mégsem hallgatja meg önszántából emiatt.

2016. febr. 7. 19:47
 3/5 Interferencia ***** válasza:
Ha esetleg valaha bárkivel lett volna olyan,hogy "ez a mi számunk", akkor abban az esetben valószínűleg más lenne, de nem volt, a többit meg ugyanúgy meghallgatom.
2016. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:

Egy ideig utána nem.

De nekem mindenkihez kötődik pár szám,úgyhogy muszáj:D

2016. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bennem rossz erzeseket ideznek, ezert nem szivesen hallgatom oket, de van olyan szam amit pl egy jo randin hallgatunk,ezeket a jo emlekeket idezo szamokat szivesen hallgatom
2016. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!