Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szeretöm nem tudja, hogy ö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretöm nem tudja, hogy ö szeretö?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel a neten akibe beleszerettem...meg csak par hete tart, de nem tudja, hogy en egy kenyszerkapcsolatban elek...ezt nehez felvallalnom es amugy is titkos viszony...nagyon rosszul erzem magam, hogy hazudnom kell neki.kplön megkerdezte, hogy van e valkim mielott gözerövel udvarolni kezdett volna es en pedig azt nondtam egyedul vagyok, hiszen egy idegen volt es ezt a viszpnyomat sokak elott nem vallalom fel...a fönökömmel kell lennem olykor...nalam sokkal idösebb es a tulajdona vagyok..de a fiut öszinten kezdem megszeretni

2016. febr. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
egy rianc elete, konyvet irhatnal belole
2016. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamu haha.

Ha nem, akkor pedig elárulom, nem olyan bonyolult dolog új munkahelyet keresni. Mondjuk már elkéstél, remélem kib-asz a csávó, ha rájön.

2016. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kamunak is gyenge.
2016. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj heeee húzzá tovább...
2016. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tényleg hülyeség, amit írsz.


ha kezded megszeretni az újat, akkor ő lesz a barátod, és a főnökkel csalod titokban. azaz ő a szerető, és szerintem leszarja (ha létezik), hogy tud-e róla

2016. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem kerek. Mi az, hogy a főnököddel KELL lenned. Ilyen nincs. Magyarázod itt a bizonyítványt, pedig nem hiszem el, hogy ne tudnál kilépni. A srácnak meg hazudtál. Nem tudom, hogy tudsz így szembenézni magaddal.
2016. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!