Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az élet szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az élet szórakozik velem, vagy tényleg egy jel, hogy legyen egy szeretőm?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne nevessetek ki. Bár szerintem tök bizar.


Életemben 3 férfival voltam együtt, mindhárom komoly kapcsolat

Az első monogramja mondjuk V.T. , sajnos elhunyt. sokáig tartott a gyásza

A második monogramja is V.T., sajnos ő is elhunyt, őt már jobban gyászoltam

Harmadik, mostani házasságom, férjem L.B. akivel boldogok vagyunk, vannak gyermekeink, minden okés


Képbe jött egy férfi, akivel még egy szót nem váltottam, csak köszöntünk egymásnak. Valamiféle furcsak vonzódást érzek iránta, bevallom, első pillanattól tetszik, de és látom rajta, hogy ő neki is valahogy, de mindketten tiszteletben tartjuk a másikat ,nem közeledünk egymáshoz. Felnőtt emberek vagyunk. ennyi.

Az ő monogramja ismét csak V.T.


A három férfi keresztneve ugyanaz, vezetékneve csak egy-két betűvel tér el egymástól (férjemé tökéletesen más)


Ez ugye csak véletlen??



2014. nov. 5. 09:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
:D bocs, nem tudok mást csinálni :D
2014. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
bocsánat, én is neki, rosszul írtam. Én is neki
2014. nov. 5. 09:07
 3/33 A kérdező kommentje:

Na kb. én is ezt reagálnám :)

bocsi, szerintem tök bolond egy történet

2014. nov. 5. 09:08
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Elég vicces, szerintem ne keres az összefüggést.

De ha nagyon keresni akarod, akkor mondok egy jót, amiért ne hagyd ott a férjed.


A sok V.T. mind "egyforma", neked pedig nyilván egy különleges ember kell, aki a férjed!


Ha valaki szerelmes, akkor csak azt az 1 embert látja, a többi ember számára ugyanolyan.


Legyen a férjed a különleges, akivel együtt maradsz!!!

2014. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, durva leszek, de ezen a logikán haladva mi van, ha összejössz vele, és ő is meghal?


Ettől függetlenül is inkább hagyd.

2014. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal tedd lapátra a szívedben a sorszám szerint 3. V.T.-t, elkésett, sorszám szerint 1. L.B.- hez legyél hűséges, ne bsz ki a családoddal.
2014. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ferfi lennek menekulnek toled azok utan hogy ket ilyen monogramu parod meghalt.
2014. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok nálatok a Varga Tomi
2014. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
A szomszéd faluból volt három pasim.Már egyik sem él.Fiatalon,20-25 évesen haltak meg.Nem kisértem a sorsot...
2014. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

:D a monogramok kitaláltak, persze, hogy nem írom le az igazit.

Hát, érdekes, nagyon rosszul esik, hogy ilyen szituba csöppentem. :( de igen, hagyom, mert ezt kell tennem, eddig sem tettem mást, de igen, hagyom hagyom és nem foglakozom vele és nem lesz következő V.T.

2014. nov. 5. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!