Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az osztálytársam (és a lánybar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam (és a lánybarátom) tetszik. Help?

Figyelt kérdés

Mielőtt azzal jönnétek, hogy "házi nyúlra nem lövünk", csak tudatom, hogy végzősök vagyunk, utolsó évben meg már nem annyira gáz osztálytárssal összejönni, már van is egy pár az osztályunkban.


Nos, a helyzet az, hogy 2 éve tavasszal kavartunk egy keveset, de nem jöttünk össze, a kezdeti feszültség után végülis barátok maradtunk. Azóta volt neki is barátja, nekem is volt barátnőm, jelenleg egyikünknek sincs kapcsolata. Aztán eljöttek a szalagtűzős táncpróbák, nekem természetes volt, hogy mi egymással fogunk táncolni, fel is kértem, igent mondott. A próbák alatt gyakran volt olyan érzésem, hogy "hmm... milyen jó érzés vele táncolni" de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert közben meg megismertem egy másik lányt, és vele próbáltam összejönni (ami később sikerült is). Aztán eljött maga a szalagtűző, illetve a szalagtűző bál. A bálba én meghívtam a barátnőmet, ő azonban jóval hamarabb hazament, mint én, mivel nem bírja annyira az ilyen helyeket. Az osztálytársammal (aki most tetszik) aztán elkezdtünk iszogatni, táncolni, jól éreztük magunkat. Aztán kirángatott, és lesmárolt, ami engem annyira meglepett, hogy nem bírtam kikerülni. Utána a bálban többször is próbálkozott, de akkor már figyeltem (nem vagyok az a fajta, aki fűvel fával csalja a barátnőjét). Bár továbbra is ment a tánc, és az igazat megvallva, jó volt vele, ott motoszkált a fejemben, hogy a barátnőm nem ilyen, ő nem szereti az ilyen helyeket, nem lehet vele így szórakozni.


Aztán a lány másnap bocsánatot kért, mondta, hogy nem mondja el a barátnőmnek, minden köztünk marad. Megbeszéltük, hogy ennek az egésznek nem tulajdonítunk nagy jelentőséget, amúgy se látta senki a csókot.


Azóta én és a barátnőm szakítottunk (nem azért mert megtudta). Én azóta a csók óta többször is éreztem, hogy milyen jó lenne megint. Most hétvégén moziztunk is egyet (mint barátot hívtam el, nem randira - máskor is lógtunk már barátokként), és most is erősen éreztem, hogy mennyire jól érzem magam vele, és hogy szívesen megpróbálnék vele egy kapcsolatot (abban már nem vagyok biztos, hogy működne-e)


18F, a lány 19L



2016. febr. 9. 17:01
 1/2 anonim válasza:

Most mi a kérdés?

Mert ha az, hogy megéri-e megpróbálni, akkor szerintem egyértelműen igen. Azok alapján amit leírtál, az alapvonzalom egyértelműen megvan. A helyedben egy esélyt mindenképpen adnék a dologban. Veszítenivalótok úgy sincsen. F/22

2016. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg mindenképp. Nincs veszítenivalód
2016. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!