Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudnék kedveskedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék kedveskedni, mivel tudnám meglepni a barátomat?

Figyelt kérdés

Ő meg szokott engem lepni édességgel, virággal, itallal, és úgy érzem, nem csak az ő dolga lenne, szeretném neki viszonozni. Viszont ő nem igazán eszik édességet, virágot meg inkább nem adnék egy fiúnak. :D

Szóval a hasával nem lehet megfogni, max ha főzök neki, de még az elején vagyunk a kapcsolatnak és nem sokszor volt itt, meg a szüleimet se küldhetem el, hogy most kettesben vacsizzunk.

Ne szexuális tartalmút írjatok! :)

Sajnos nekem mindig nehézséget okozott ez... Lánynak könnyű ajándékot venni de fiúnak számomra nagyon nehéz! :D

20/L


2016. febr. 10. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fizessetek be közösen egy wellness-hétvégére, vagy menjetek el egyet strandolni valami meleg vizes helyre.

A közös élményekre fektesd a hangsúlyt, és ne egy tárgyi ajándékra, aminek egyébként semmi értelme. Vagy kirándulás, vagy olyan tevékenység, amit ketten tudtok végezni.

2016. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik bevállalós barátnőddel?
2016. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első ez jó ötlet, de nincs túl sok pénzünk. :/

Második, te meg olvasd el rendesen a kérdést.:D

2016. febr. 10. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

Jó, most ilyen ne legyen meg ezt és ez ezért meg ezért nem megoldható, ehhez meg nincs elég ilyen meg olyan.


Ne akard már, hogy mi oldjuk meg a gondjaidat, ennyit nem tudsz saját kútfőből kiötleni? Lepd meg valamivel amit gondolsz és kész. Nem ezen a döntésen fog múlni az életed.

2016. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most azért vagy velem bunkó, mert nem tetszett a szexuális tartalmú ötleted? Kértem, hogy ne írjátok.

És különben sem hozzád szóltam, az elsőnek mondtam, hogy nincs pénzem wellnessre. Ettől függetlenül neki ment a zöld kéz.

Egyébként programjaink vannak, csak szeretnék hétköznap is adni neki valamit, ha már ő is ad.

Te amúgy is olyan vagy, aki értékeli, ha egy lány is törődik a pasival. (Igen, olvasom a válaszaidat.)

2016. febr. 10. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Téged se az eszedért szeret ha azt se tudod hogy a barátod minek örülne...
2016. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Friss a kapcsolat!

Hónapok után tudnám nyilván, hogy mire vágyik...

És mondom, számomra nem egyszerű a fiúknak ajándékot venni.

A legtöbb lány örül egy rózsának meg egy tábla csokinak, és el is van intézve az öröm. Itt nem ez a helyzet...

Más lányról ha kiderül itt gyakorin, hogy elvárja, hogy csak a pasi foglalkozzon vele és fizessen ki helyette mindent, szétoltjátok, most meg, hogy olyan lány írt ide, aki tanácstalan nagyon és nincs pénze, de szeretne kedveskedni, ugyanolyan bánásmódot kap...

Ki érti ezt?

2016. febr. 10. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, mindenkivel bunkó vagyok alapjáraton.

És igen, örülök annak, ha egy lány törődik velem, de csak akkor, ha nem gyakoriról meríti az összes ötletet.


Biztosan szeret valamit, agyalj rajta egy órát és máris meglesz a meglepetés.

Ha dohányzik akkor vegyél neki egy jó öngyújtót valentin napra.

2016. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ami ilyen elég általános és eddig örülni szoktak neki:

- Különleges sör/bor, hangulatosan megvilágított szobában elfogyasztva

- Szintén valami olyan étel, amit még eddig nem fogyasztott, esetleg tea, kávé, amit szeret

- ami személyesebb: rajzok,

- ha kreatív vagy, kézzel írt levél - ez sikerült a legjobban,

- egyedi bögre- tényleg nagyon ritka és különleges darab volt, véletlenül akadtam ilyenre

A többihez ismerni kéne, mindenkinek más jön be, lehet ő jobban értékelne egy határidőnaplót, vagy egy közös kirándulást, esetleg egy mesefigurát. :) Nehéz kitalálni.

2016. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk így tényleg nehéz, hogy nem tudjuk,mit szeret a barátod :) De ha az édesség nem játszik, akkor valami ital? Ha szereti az alkoholos italokat, akkor azt, de lehet kávé/tea is, ha ezekért van oda. Valami különleges, együtt megisszátok. Valamit ezek közül csak szeret :)
2016. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!