Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan szeretem a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szeretem a barátomat, mit tegyek? Szeret ő is engem, de én 100%-ban tőle függök

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, fontos lenne a tanulas, de nem tudok...a heti 7 napból 6ot vele töltök és a 7. napon is csak rá gondolok, nem tudok koncentralni

Félek, ahogy egyetemre megyünk tönkremegy a kapcsolatunk, mindenki azt mondja, hogy új közeg, új emeberk stb. :(

Vannak ellenpéldák ugye?

Sose szerettem még senkit ennyire, és folyton aggódom



2016. febr. 7. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Állítsd le magad mert ezzel akár meg is folythatod.

Kösd le az energiád mással. Pl sport

2016. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Interferencia ***** válasza:
21%
Ne tőle függj 100%-ban.
2016. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
50%
Ez mindentől függetlenül rendkívül beteg.
2016. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

derítsd ki, hogy ebben neki is van-e része. hogy finom módszerekkel rájátszik-e a függésedre.


igazából te is tudod, hogy vannak, akik sokáig együtt maradnak, hiába változnak körülöttük a körülmények.

2016. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ez segít, akkor én is még bőven gimi alatt ismertem meg a barátomat.

mindenki mondta,hogy jaj én egyetemre megyek, ő meg dolgozni, ez nem lesz tartós. de őszintén xartunk más véleményére. ha két ember jól kijön egymással, és tényleg van jövőjük, akkor nem fog változni semmi attól,hogy egyetemre megy, esetleg dolgozni kezd, vagy új munkahelye lesz.. nagy változások ezek, de normális kapcsolatban ezt megéljük egymás mellett, nem húz szét.

úgyhogy én nem aggódnék.

jó, nem akarlak álltatni, tudok rengeteg példát, akik egyetem alatt mentek szét(az egyetemi dolgok miatt). de szerintem az ilyenért nem kár:) nyilván tök más világ mint a gimi. pl vizsgaidőszakban lehet egy idegroncs leszel és időtök is alig lesz egymásra. de túl lehet élni veszekedés nélkül is:)) nekem még kimondottan jól esett, amikor a párom bíztatott 1-1 vizsga(esetleg javítóvizsga előtt) hogy menni fog, meg neki ő vagyok a legokosoabb, ne izguljak stb.. úgyhogy én még pozitívnak is éltem meg,hogy van valaki mellettem ilyenkor is:)))

szorgalmi időszakban meg órarend függő,hogy mennyire tudtok találkozni. ha még nem éltek együtt, akkor is heti 4-5 tali simán megoldható(ha egy városban vagytok). volt hogy 8ig volt órám, de utána még találkoztunk meg nála aludtam. nem zárja ki az egyetem a jó kapcsolatot:))

úgyhogy remélem megtudtalak nyugtatni.

most viszont koncentrálj a sulira és az érettségire jelenleg az a dolgod.

ha szeret a barátod és jót akar neked, akkor megérti,hogyha nem tudsz 6 napot vele lenni, mert van most fontosabb dolgod is.. ő megvár, de az érettségi itt van 3 hónap múlva, az nem vár..

bár nem nagy dolog, de azért jó készülni rá,hogy minél több pontod legyen.

(Amúgy volt egy barátnőm aki 12.ben végig pasi miatt hanyagolta a sulit/tanulást. aztán hoppon maradt, amikor nem vették fel az egyetemre és rá egy hétre a pasival is szakítottak--úgyhogy koncentrálj a sulira ez volt a tanulság:D)

2016. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!