Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, meg tudnátok bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, meg tudnátok bocsátani ha egy nő kevesebbnek hazudná magát a koránál?

Figyelt kérdés
Az első randin megtudtam , hogy a férfi 33 éves, én meg 34-nek mondtam magam pedig 39 vagyok... Összejöttünk, azóta is jó minden, jól érezzük magunkat együtt, kezdek szerelmes lenni... Már régóta el akarom mondani neki az igazat, de azt nem akarom, hogy szakítson velem...Mit tehetnék ?

2016. febr. 11. 14:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

ez (is) nagyon egyénfüggő. például attól is függ, hogy akar-e gyereket, mennyire foglalkoztatja a kor kérdés, meg hogy mennyire akad ki a hazugságon.

szerintem ha a kapcsolat működik, akkor a kor nem számíthat annyit, hogy ezért tönkremenjen. innentől az sem olyan súlyos szerintem, hogy nem mondtál róla igazat. nem szép, de nem is olyan súlyos.

ha viszont ő sokat agyalt eddig is a korkülönbségen, akkor az igazság átbillentheti a dolgot negatívba. ha pedig nagyon érzékeny a hazugság témára, akkor pláne gond lehet belőle.

a párod neked kell ismerned, hogy milyen is. viszont az biztos, hogy jobb, ha tőled tudja meg, mint ha véletlenül derül ki és csak egy repjegy foglalásnál, vagy hivatalos iraton látja meg, amikor meg kell adni a születési dátumodat...


próbáld meg nem túl drámaian előadni a dolgot, akkor valószínűleg könnyebben fogadja ő is. ne azzal kezdd, hogy gyászos hangon bejelented, hogy "beszélnünk kell. el kell mondanom valam fontosat. van egy nagy gond..."

inkább próbáld könnyeden közölni, esetleg egy beszélgetésbe szőni, hogy ő mennyire veszi komolyan a kor kérdést, stb.

2016. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Sztem nem fontos elmondani, abszolut semmi jelentosege:-)
2016. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Elfogom mondani neki hamarosan... Eddig nem agyalt a korkülönbségen, mert 1 év ugye se ide se oda... Valószínüleg ki fog borulni a hazugság miatt, de hogy miután lenyugszik akar-e majd még tőlem valamit azt nem tudom...
2016. febr. 11. 20:48
 14/26 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, de ne hamarosan, mert abból Húsvét lesz... Én vhogy így kezdeném: emlékszel, amikor az évekről beszéltünk? Amikor mondtad, hogy 33 vagy, hirtelen megijedtem és 34-et mondtam. Nem mertem megmondani, hogy 39 vagyok. Aztán majd lesz vmilyen reakciója. Én nem teketóriáznék, nem mondanám százszor, hogy sajnálom, stb., attól nem lesz jobb. Nem ígérgetnék, hogy soha, de soha többet nem hazudok, ez egyértelmű, nem kell ezt ígérgetni. Jó, most becsúszott egy, de ne legyen több és ne halogasd! Neked is rossz így! Majd írj, hogy mit szólt, érdekel.
2016. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Tegnap elmondtam neki, szakított velem, úgyhogy ennyi.
2016. febr. 13. 17:10
 16/26 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de remélem levontad azt a tanulságot, hogy KAPCSOLATBAN NEM HAZUDUNK A MÁSIKNAK!


Sok sikert következőleg.

2016. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Èn nem rosszindulatból hazudtam, csak nem akartam elriasztani a korkülönbséggel... Amúgy még reménykedem, mert bár tegnap este szakitott velem ma már beszéltünk telefonon. Még van esély hogy megbocsát, legalább is remélem.
2016. febr. 13. 17:57
 18/26 anonim ***** válasza:

"Èn nem rosszindulatból hazudtam, csak nem akartam elriasztani a korkülönbséggel.."


Bocsi, hogy ezt mondom, de ez a kifogás része, ezzel próbálod magad nyugtatni, hogy valójában te nem is követtél el hibát. Csak őt akartad megkímélni.


Amint elismered, hogy hibáztál, tehát vállalod a felelősséget azért, amit tettél, akkor majd érett leszel arra, hogy felnőtt legyél.


Mivel a FELNŐTT szó a FELELŐSSÉG szóból származik. Tehát, aki vállalja a tetteiért a felelősséget és nem kifogásokat gyárt, mint pl. te is, akkor lesz valaki érett és felnőtt.


De szerintem azért ne nagyon éld bele magad a dolgokba. 50-50% esély van csak rá.


A hazugság az mindig BŰN! És ne hitegesd magad azzal, hogy csak nem akartad őt elijeszteni a koroddal. 39 éves vagy, de nem vagy felnőtt!

2016. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Aha...Mert a férfiak annyira bomlanak az idősebb nők után....
2016. febr. 13. 18:20
 20/26 anonim ***** válasza:
A hazugokért meg aztán teljesen odavannak....
2016. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!