Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, meg tudnátok bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, meg tudnátok bocsátani ha egy nő kevesebbnek hazudná magát a koránál?

Figyelt kérdés
Az első randin megtudtam , hogy a férfi 33 éves, én meg 34-nek mondtam magam pedig 39 vagyok... Összejöttünk, azóta is jó minden, jól érezzük magunkat együtt, kezdek szerelmes lenni... Már régóta el akarom mondani neki az igazat, de azt nem akarom, hogy szakítson velem...Mit tehetnék ?

2016. febr. 11. 14:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Jó hazug vagyok, nem vagyok felnőtt. Boldog vagy ?
2016. febr. 13. 18:38
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem az én életem, hanem a tiéd. Ha neked ez megfelel, ám legyen.

De nehogy változtass rajta, mert még jobbra fordulna az életed.

2016. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ui.: és még valami, jobb ha tisztában vagy a hibáiddal, mert akkor tudsz rajta változtatni.

Csupán szembesítettelek ezekkel a hibáiddal, aztán csak rajtad áll, hogy mit csinálsz ezek után.

2016. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Jó.


UI : Már a kérdésben is irtam, hogy tudom, hogy hibáztam, sajnálom, és el fogom neki mondani az igazat, de ne zavarjon, te ébresztettél rá.:-)



Amúgy nem tudom hány éves vagy, de megnézném milyen szívesen jössz össze egy 6évvel idősebb nővel, ha már ennyire tudsz fröcsögni... Ha a férfi az idősebb, nem számit 6 év, sőt elvárás is hogy idősebb legyen, de ha a nő az akkor már más.... Persze aki nem tapasztalja meg annak könnyű beszélni. Azt a legkönnyebb...

2016. febr. 13. 19:12
 25/26 anonim ***** válasza:

25 éves nő vagyok.

Én viszont alapból nem jönnék össze fiatalabb sráccal.

2016. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha számít egy kicsit én nem dobnálak emiatt ha nekem vallanád be.

Mellesleg jól nézhetsz ki ha ennyit le tudsz tagadni és elhiszi neked a pasi akivel randizol.:)

2016. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!