Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Exet hogy szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exet hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Írogattam az exemmel,és megírta,hogy kicsit szerelmes belém. Tegnap még azt is,hogy bejövök neki.

2016. febr. 11. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ööö.. most lehet, hogy én vagyok értetlen, de ha az exed, akkor eddig nem jöttél be neki és nem volt beléd szerelmes?


Akkor ergó milyen kapcsolatotok volt? Csak azt ne mondd, hogy olyan, mint amilyet az ovisok csinálnak egymás között, mert akkor elröhögöm magam.


Azt csinálsz, amit akarsz. Szerezd vissza, ha eddig nem tudtam megtartani, ami gáz. De ha egyszer nem jött össze, akkor gondolod, hogy majd másodszorra menni fog?

2016. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok?

Van értelme újra kezdeni?

Ez a lényeg.

2016. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az exek általában szexet akarnak és akár még a csillagokat is lehazudják az égről ha muszáj.

Elhiszem, hogy jólesik amit mond... de győződj meg róla, hogy mit is akar igazából..

Viszont nem elszomorításként... de ha valakik szétmentek, nem valószínű, hogy másodjára működni fog..


De annyi biztos... hogy jól gondold át, mielőtt fejest ugranál ebbe az egészbe

2016. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az exed nem szerelmes beléd hanem csak hiányzol neki.A döntés a te kezedben van.De szerintem még így elehet pár évet bohóckodni de már ha egyszer nem működött az most se fog.valaki előbb vagy utóbb ki fog szállni.
2016. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!