Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a szomszédomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szomszédomba, de úgy érzem, nem lehet köztünk semmi. Hogyan nyomhatnám el az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kiírni ezt a kérdést, mert nem vagyok már kamasz, aki nem ismeri az érzéseit, de ilyet nagyon ritkán éreztem az életem során.

Kb. 2 évvel ezelőtt láttam meg először a munkahelyemen, amit azóta már otthagytam egy jobb állás reményében. Első látásra elvarázsolt, gyönyörű és nagyon kedves nő. A sors akkoriban úgy hozta, hogy épp véget ért egy kapcsolatom, és költöznöm kellett. Nem néztem, kik lesznek a szomszédaim, de pár hét után kiderült, hogy ő az. Azóta ha összefutunk a lépcsőházban, olyan vagyok, mint egy tizenéves szűz fiú, csetlek-botlok, bénázok, izgulok, ami nem jellemző rám normál esetben. Teljesen megbolondulok érte, de úgy érzem, nem lehet köztünk semmi. Sokkal jobban keres nálam, mivel diplomás, ami nekem sajna nincs, bár így is egész jó a fizetésem. valahogy azt érzem, hogy elvárja azt a színvonalat, amit ő is nyújtani tud. Ezért kezdeményezni sem merek nála.

Ti megpróbálnátok azért, vagy inkább próbálnátok elfelejteni?


29F



2016. febr. 13. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit veszithetsz ha megprobalod?Legfeljebb kellemetlen lesz neha osszefutni.. De elmondhatod Te megprobaltad. Mert ha nem megmarad a ketely benned,hogy mi lett volna ha..
2016. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélem azóta házasok vagytok es boldogan éltek!
2022. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!