Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha rosszul esik, akkor ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rosszul esik, akkor ez nekem már több, mint testiség és beleszerettem? Vagy ez most mi? Jogos a részemről?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős, ő 19 éves, én 18. Évek óta ismerem, a baráti körünk nagyjából egyezik és most lettünk jóban, az ősszel... Egy idő után több lett, mint barátság, de megbeszéltük, hogy egyikőnk sem akar kapcsolatot és ez a kötetlen szórakozás jó volt nekünk. Én örültem, hogy egy tapasztalt srác megtanít mindenre, meg tetszett is és ez neki is jó volt, hogy nem kellett fűzögetnie napokig, hogy beadjam a derekamat.

Aztán most lesz a szalagavatóm és mondta, hogy ő is tök szívesen jönne a vacsora részre is, nem csak a buliba. Viszont a haverjaival megbeszélték, hogy akik nem most végzősök, csak a bulira mennek. Erre mondta, hogy mi lenne, ha én hívnám meg a tánc utáni vacsorára, anyáékkal úgyis jóban van (elég sokat van itt). Jó, utolsó pillanatban kértem még egy meghívót pluszba és akkor még nem is volt gond. Sőt, még Valentin-napi wellnessezést is szervezett vidékre. Tegnap sem volt még gond, megmutattam neki a kosztümömet, meg az afteres ruhámat és még azok is tetszettek neki. Erre ma felhív, hogy itt áll a ház előtt a kocsival, menjek ki. Már alapból fura volt, kimentem. Mondta, hogy üljek be, elmegyünk kicsit kocsikázni, beszélgetni. És akkor mondta, hogy szerinte nem jó ötlet, hogy az én családomhoz ülne, hiszen senki nem tud rólunk és akkor gyanakodnának, stbstb. Szóval visszaadta a meghívót. És ez rosszul esik, mert én kb miatta lógtam egész héten, mert ő otthon volt és "unatkozott" egyedül, meg minden este autóztunk, kocsikáztunk.

Oké, nem akar párkapcsolatot, én sem. De nem értem, mint sima barát, nem jöhetett volna el?!


2016. febr. 11. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet mégis többet akar...
2016. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondta vissza az egész szalagavatós cécót?
2016. febr. 11. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislány, szerinted mi az a srác vagyunk, hogy tudjuk, hogy miért adta vissza?

Az adott pillanatban kellett volna az eszedet használnod, és megkérdezned tőle, hogy most mi ez az egész, ott mindent tisztázhattál volna, ami most gondként felmerült.

Késő bánat, de ezt vele kéne megbeszélned.


Mi itt csak TALÁLGATNI fogunk, de a valódi választ, csak ő fogja tudni megmondani!

2016. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"És akkor mondta, hogy szerinte nem jó ötlet, hogy az én családomhoz ülne, hiszen senki nem tud rólunk és akkor gyanakodnának"

Ennyi az ok. Jóhogy nem ül oda, hogy kérdezgessék ki ő, miért pont őt hívtad, ő meg belenézne anyád-apád szemébe és azt gondolná "azért vagyok itt, mert én kúrogatom a lányotokat, de semmi több". Legalább ez még neki is túlzásnak tűnt.


Nem hiszem, hogy szerelmes lennél, egyszerűen csak piszkálja a hiúságodat, az önérzetedet ez a kapcarongy szerep. Ha ő füttyent, akkor te rohansz dugni, de egy közös programot már nem vállal fel veled... ez így tényleg elég megalázó, ezért érzed rosszul magad.

2016. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!