Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom már két nőnek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már két nőnek is megkérte a kezét. Nem akarok harmadik lenni. Hülyeség?

Figyelt kérdés
Két hossz távú kapcsolata volt a páromnak, amelyekben megkérte az aktuális barátnőjének a kezét. Ő házasságpárti, de mondtam neki, hogy így, hogy tudom, hogy már 2 nőt is eljegyzett és egyiket se vette el, nem akarok harmadik lenni. Butaság? vagy én reagálom túl? Nem kellene egy lánykérésnek életre szólónak lenni? Ti hogy reagálnátok ha tudnátok, hogy ti vagytok a harmadikok akinek megkérte a szerelmetek a kezét?

2015. febr. 20. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Azt meg jó, hogy leírod, miért nem házasodtak össze... Muszáj ennyire hülyén feltenni a kérdést??
2015. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért nem házasodtak össze mert mind két nőt otthagyta eljegyzés után
2015. febr. 20. 12:14
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Ezt neked kell tudnod milyen a párod. Kettő még nem a világ vége, de 3-4 nél elgondolkodnék vagy ha lett volna már 3 házassága. Eljegyzés olyan sokat nem jelent.
2015. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az bosszant a leginkább, ahogy elképzelem, hogy már két nő is a nyakába borult mikor megkérte a kezét. Hülyén hangzik lehet de mindig úgy képzeltem, hogy majd ha egyszer valaki megkéri a kezem annak ugyan olyan újdonság lesz, mint nekem. Neki már volt alkalma gyakorolni.. vagy hogy is mondjam..
2015. febr. 20. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Butaság. És akkor mi van, ha eljegyzett másokat? Akkor is te leszel az első, ha téged el is vesz, mert senkit sem vett még el. Az eljegyzés meg nem szól egy életre, de még a házasság sem. Most akkor, ha valakinek nem alakult jól a házassága és volt bátorsága elválni, akkor az sem házasodhat soha újra?

Inkább örülj neki, hogy komolyan gondolja a dolgokat.

2015. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Girgoy ***** válasza:
100%
Kérdező! Ennek számos oka lehet (akár a vőlegényedben, akár a korábbi menyasszonyaiban), de szerintem elsősorban azt kellene tisztába tenned, hogy TE házasságpárti vagy?
2015. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
third time lucky
2015. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én házasságpárti vagyok, sőt ő az első az életemben akivel el is tudnám képzelni. Szeretnék majd egyszer a felesége lenni, babát is szeretnénk mind a ketten. Akkor ezek szerint csak nekem tűnik ennyire hülyének a helyzet? Össze is vesztünk emiatt kicsit, mert megharagudott amiatt, hogy elmondtam neki hogy rossz érzés belegondolni hogy nem én leszek az első. Mindig utalásokat tett rá, mármint hogy eljegyezzük egymást és kibukott belőlem. Ő pedig vérig sértődött, mert nem szeretném, hogy eljegyezzen. Holott szeretném, csak valami mumus visszatart
2015. febr. 20. 12:48
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi a bánatos ****nak vagy akkor még vele?
2015. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én se örülnék, mert ez azt jelenti nekem, hogy ő nem gondolja annyira komolyan a házasságot, mint én (én csak egyszer fogok házasodni, ha el is válok utána soha többet). mde azt is jó lenne tudni, hogy miért hagyta ott az előző 2 lányt? hány évesek vagytok?
2015. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!